Komentāri

Straujiem soļiem tuvojas jaunais mācību gads, un skolēnu vecāki jau pamatoti lauza galvu par visām skolai nepieciešamajām lietām. Un tieši daudzbērnu ģimenēm 1. septembris sagādā vislielākās raizes. Lai šo ģimeņu atvasēm palīdzētu uzsākt skolas gaitas, Latvijas Bērnu fonds šomēnes rīko labdarības akciju.

Danšinu ģimenē aug trīs skolēni, pastarītis vēl guļ ratos. Kamēr skola vēl nav aktuāla, bērni čakli palīdz mammai virtuvē. Vecāki skolai domāto lietu sarakstu pagaidām vēl nav kustinājuši. Tas pārlieku garš, un summa galā pārlieku liela. Teju viss atkal jāpērk no nulles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Danšinu ģimene ir viena no tām, kurai labdarības akcijā Latvijas Bērnu fonds aicina ziedot apģērbu, apavus, sporta apģērbu, skolas somas un dažādas kancelejas preces. Bērnu fondā izskaitļots, ap 200 eiro nepieciešami, lai vienu bērnu palaistu skolā. Un tas ir dārgs prieks, nosaka fonda vadītājs.

Palīdzēt bērniem sākt skolas gaitas varēs visu augustu, savu ziedojumu nesot uz Galeriju Rīga. Bet, kamēr skolas soma vēl nav jākar plecā, bērni steidz baudīt vasaru un krāt spēkus mācībām.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl