Komentāri

Straujiem soļiem tuvojas jaunais mācību gads, un skolēnu vecāki jau pamatoti lauza galvu par visām skolai nepieciešamajām lietām. Un tieši daudzbērnu ģimenēm 1. septembris sagādā vislielākās raizes. Lai šo ģimeņu atvasēm palīdzētu uzsākt skolas gaitas, Latvijas Bērnu fonds šomēnes rīko labdarības akciju.

Danšinu ģimenē aug trīs skolēni, pastarītis vēl guļ ratos. Kamēr skola vēl nav aktuāla, bērni čakli palīdz mammai virtuvē. Vecāki skolai domāto lietu sarakstu pagaidām vēl nav kustinājuši. Tas pārlieku garš, un summa galā pārlieku liela. Teju viss atkal jāpērk no nulles.

Danšinu ģimene ir viena no tām, kurai labdarības akcijā Latvijas Bērnu fonds aicina ziedot apģērbu, apavus, sporta apģērbu, skolas somas un dažādas kancelejas preces. Bērnu fondā izskaitļots, ap 200 eiro nepieciešami, lai vienu bērnu palaistu skolā. Un tas ir dārgs prieks, nosaka fonda vadītājs.

Palīdzēt bērniem sākt skolas gaitas varēs visu augustu, savu ziedojumu nesot uz Galeriju Rīga. Bet, kamēr skolas soma vēl nav jākar plecā, bērni steidz baudīt vasaru un krāt spēkus mācībām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl