3 komentāri

Gada nogalē Rīgā gaidāms liels ļaužu pieplūdums – te ieradīsies 15 tūkstoši kristiešu jauniešu no dažādām pasaules valstīm. Viņi te gan diskutēs, gan kopīgi svinēs. Tomēr aptuveni deviņiem tūkstošiem jauniešu vēl aizvien nav naktsmāju, kuras tradicionāli nodrošina vietējie iedzīvotāji.

Šādas jauniešu tikšanās notiek ik gadu citā pilsētā, un parasti viņus uzņem viesģimenes. Organizatori lūdz atsaukties ģimenes Rīgā un tuvākajās pilsētās, kuras varētu viesus izmitināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jauniešu tikšanos gadu mijā rīko Tezē kopiena, kas ir ekumēnisks kristiešu mūku ordenis Francijā. Katru gadu pasākums notiek citā vietā un Rīgā tas būs 39. pēc kārtas.

“Lielākā daļa no ciemiņiem būs kristieši, bet aicināts ir ikviens, kas vēlas. Un arī viesģimenēm nav jābūt kristiešiem, jauniešus uzņemt var ikviens,” stāsta Tezē kopienas brālis Hans Jols.

Iepriekš, rīkojot pasākumus citās valstīs, ar gultasvietu atrašanu jauniešiem problēmu nav bijis.

Organizatori uzsver, ka viesģimenēm nav obligāti jābūt no Rīgas – der arī citi novadi un pilsētas stundas brauciena attālumā, tostarp Jelgava, Ogre, Saulkrasti. Jaunieši jāizmitina piecas naktis – no 28. decembra līdz 1. janvārim.

Uzmanību naktsmāju problēmai pievērsusi arī Rīgas domes vadība, kam sliktākajā gadījumā var nākties ciemiņus izguldīt skolu sporta zālēs.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl