“Paldies visiem, kas atbalsta!” Ieskaties “Eņģeļi pār Latviju” zvanu centrā, kur ik vakaru valda sirsnība

0 Komentāru

“Paldies visiem, kas atbalsta Kārli un citus bērnus! Mums ir liels progress, Kārlis ir pateicis pirmo vārdu,” labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” zvanu centrā, uzrunājot ziedotāju, saka akcijas vēstneša Kārļa mamma Agnese.

Pateicoties ziedotājiem, Kārlim, kuram diagnozēja autiskā spektra traucējumus, ir iespēja apmeklēt ABA terapiju un audiologopēdu.

“Kārlis ir pateicis pirmo vārdu, viņš prot izrādīt nepatiku un pateikt – nē. Viņš ir apguvis tieši pašaprūpes prasmes, socializāciju, mēs aizvien vairāk varam piedalīties sabiedriskajā dzīvē. Katru dienu pa mazam solītim viss iet uz priekšu,” saka Kārļa mamma.

Kā vēstīts, zvanu centra darba laiks katru dienu būs no plkst. 18.50 līdz 21.10. Televīzijas pieslēgumi zvanu centram kanālā TV3 būs vērojami plkst. 18.50 līdz TV3 Ziņām un plkst. 21.00, 19.55 raidījuma ”Bez Tabu” laikā un tiešraidē TV3 ”Instagram” kontā darbdienās no plkst.19.15 līdz 19.35. Šogad zvanītājus uzklausīs Iveta un Raimonds Vējoņi, Juris Kaukulis, Aija Auškāpa, Kaspars Zemītis, Intars Rešetins, Elita Patmalniece, Jana Duļevska, Regīna Devīte, Reinis Nitišs un daudzi citi. Šogad palīdzību gaida 139 bērni, kuru atbalstam kopā nepieciešami 279 210 eiro.

Zvanu centrs darbosies no 16. līdz 22. decembrim.

Sirsnīgākā labdarības akcija ”Eņģeļi pār Latviju” norisinās jau divpadsmito reizi. Šogad palīdzību gaida 139 bērni, kuru atbalstam kopā nepieciešami 279 210 eiro.

Ziedošanas iespējas

Labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” ietvaros ikvienam ir iespēja sniegt bērniem palīdzību:

  • ziedojot portālā “bsf.lv“;
  • izmantojot ziedojumu kastītes;
  • iegādājoties akcijas preces ”Rimi” veikalos vai ziedojot ”MansRimi” naudas uzkrājumu kioskos vai mājas lapā “mansrimi.lv“;
  • zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

Ar visu informāciju par labdarības akcijas esošajām un plānotajām aktivitātēm aicinām iepazīties “www.engeliparlatviju.lv“.

0 Komentāru