Komentāri
Paldies! Labestības dienas koncertā savākti 106,7 tūkstoši eiro!

Labestības dienas koncertā saziedoti 106 733,96 eiro! Akcijas organizatori izsaka lielu pateicību visiem ziedotājiem!

2. maijā LNT telekanālā Bērnu slimnīcas fonds kopā ar Rimi un Supernetto veikalu tīklu uzsāka desmito labdarības akciju Labestības diena, kas šogad piedzīvojusi pārmaiņas kā vizuāli, tā saturiski.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad akcijas organizatori ar ziedojumiem bērnu ārstēšanai aicina ikvienu palīdzēt piepildīt bērnu sapni par pilnvērtīgi dzīvi, papildus tam realizējot Bērnu slimnīcas novietnes Gaiļezerā mazo pacientu ar kustību traucējumiem sapni par īpašu rotaļu laukumu.

Foto

Tāpat šogad īpaši uz sabiedrības palīdzību cerēja Markuss, Kaspars, Monta un Katrīna.

Lai šie bērni izveseļotos un spētu īstenot savus sapņus, nepieciešami 80 tūkstoši eiro.

Ziedot var vēl līdz 19. jūnijam portālā www.bsf.lv, Rimi un Supernetto veikalos, www.rimi.lv sadaļā Mans Rimi, kā arī zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par 1.42 eiro).

Labestības dienas koncerts norisinājās Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā un to vadīja allaž smaidošā Kristīne Garklāva un Kristaps Rasims. Koncertā uzstājās mūziķi Lauris Reiniks, Kaspars Zemītis, Aivars Hermanis, Mārcis Auziņš, gospeļkoris GG Choir un citi.

Pēdējo deviņu gadu laikā Labestības dienas ietvaros ir saziedoti 2 307 725,03 eiro  un kopā esam spējuši palīdzēt jau 480 bērniem.

Skaties video: Raimonda Vējoņa emocionālā uzruna

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl