Paldies! Daudzu pirmklasnieku skolas somās būs arī ziedotas mantas

1 komentārs

Ir noslēgusies labdarības akcija, kuras laikā iedzīvotāji tika aicināti ziedot skolas preces. Iedzīvotāju atsaucība izrādījusies tik liela, ka, piemēram, Koknesē saziedotais tiks visiem novada pirmklasniekiem.

Augustā vairākos Rīgas lielveikalos pircējiem tika piedāvāti papīra maisiņi ar aicinājumu tos piepildīt ar skolai nepieciešamajām precēm. Sākoties skolai, daudzviet, piemēram, Kokneses novadā, pirmklasnieki saņēma saziedotās lietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daudzi vecāki Kokneses novadā atzīst, ka skolai viss jau bija sapirkts, taču paciņās atrodamās lietas noderēšot un mācību gada laikā tikšot izlietotas.

Kopumā akcijas laikā Kokneses novadam tika sarūpēts vairāk nekā 90 paciņu, no tām pilnībā tika komplektētas 59 – tieši tik, lai pietiktu pilnīgi visiem novada pirmklasniekiem.

Foto:

Tāpat vietējā veikalā iedzīvotāji pirmklasniekiem saziedojuši arī naudu – vēl nav zināms cik, taču par šiem līdzekļiem tikšot piepirktas tās skolas lietas, kuras trūcīgākās ģimenes nav spējušas atļauties, piemēram, apģērbu un citas mantas, kas nepieciešamas, lai apmeklētu skolu.

Projekta Paēdušai Latvijai rīkotās akcijas mērķis bija atbalstīt ģimenes, kuras nevar atļauties iegādāties visas nepieciešamās lietas, uzsākot skolas gaitas.

Skaties video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl