Paldies! Daudzu pirmklasnieku skolas somās būs arī ziedotas mantas

1 komentārs

Ir noslēgusies labdarības akcija, kuras laikā iedzīvotāji tika aicināti ziedot skolas preces. Iedzīvotāju atsaucība izrādījusies tik liela, ka, piemēram, Koknesē saziedotais tiks visiem novada pirmklasniekiem.

Augustā vairākos Rīgas lielveikalos pircējiem tika piedāvāti papīra maisiņi ar aicinājumu tos piepildīt ar skolai nepieciešamajām precēm. Sākoties skolai, daudzviet, piemēram, Kokneses novadā, pirmklasnieki saņēma saziedotās lietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daudzi vecāki Kokneses novadā atzīst, ka skolai viss jau bija sapirkts, taču paciņās atrodamās lietas noderēšot un mācību gada laikā tikšot izlietotas.

Kopumā akcijas laikā Kokneses novadam tika sarūpēts vairāk nekā 90 paciņu, no tām pilnībā tika komplektētas 59 – tieši tik, lai pietiktu pilnīgi visiem novada pirmklasniekiem.

Foto:

Tāpat vietējā veikalā iedzīvotāji pirmklasniekiem saziedojuši arī naudu – vēl nav zināms cik, taču par šiem līdzekļiem tikšot piepirktas tās skolas lietas, kuras trūcīgākās ģimenes nav spējušas atļauties, piemēram, apģērbu un citas mantas, kas nepieciešamas, lai apmeklētu skolu.

Projekta Paēdušai Latvijai rīkotās akcijas mērķis bija atbalstīt ģimenes, kuras nevar atļauties iegādāties visas nepieciešamās lietas, uzsākot skolas gaitas.

Skaties video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl