Pagājušajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietuši pieci gājēji un seši velosipēdisti

1 komentārs
Pagājušajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietuši pieci gājēji un seši velosipēdisti
EMĪLS DESJATŅIKOVS, F64

Pagājušajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos Latvijā cietuši 20 cilvēki, tostarp pieci gājēji un seši velosipēdisti, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Trīs velosipēdisti cietuši Rīgas reģionā, divi – Vidzemē, bet viens – Kurzemē. Savukārt pa diviem gājējiem cietuši Rīgas un Zemgales reģionos, bet viens – Vidzemē.

Kopumā diennakts laikā valstī reģistrēti 136 ceļu satiksmes negadījumi, no tiem 19 bijuši ar cietušajiem, vienā cietuši divi cilvēki, bet nevienā avārijā nav bojāgājušo.

Diennakts laikā Rīgas reģionā notikuši 84 ceļu satiksmes negadījumi, Kurzemē – 17, Zemgalē – 14, Vidzemē – 12, bet Latgalē reģistrētas deviņas avārijas, liecina VP apkopotie dati.

Tāpat aizvadītajā diennaktī uz Latvijas ceļiem aizturēti desmit autovadītāji, kuri pie stūres bija sēdies alkohola reibumā, tostarp Latgales un Rīgas reģionos pieķerti pa trim dzērājšoferiem, bet Kurzemē un Zemgalē – pa diviem.

Pagājušajā diennaktī uz Latvijas ceļiem likumsargi noformējuši 183 administratīvā pārkāpuma protokolus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, bet vienu – par agresīvu braukšanu. 24 stundās kopumā par dažādiem satiksmes noteikumu pārkāpumiem noformēti 446 protokoli, liecina VP apkopotā informācija.

Kā ziņots, diennakts laikā uz valsts autoceļiem reģistrēti 136 satiksmes negadījumi, tajos cietuši 20 cilvēki, bet bojāgājušo nav, liecina VP apkopotā statistika.