Pagājušajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietuši četri gājēji un viens velosipēdists

Pievienot komentāru
Pagājušajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietuši četri gājēji un viens velosipēdists
OKSANA DŽADANA, F64

Aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietuši 10 cilvēki, to skaitā četri gājēji un viens velosipēdists, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Trīs gājēji cietuši Rīgā, bet viens Vidzemē, kur arī cietis velosipēdists.

Kopumā valstī reģistrēti 79 ceļu satiksmes negadījumi, no tiem deviņi bijuši ar 10 cietušajiem, nevienā avārijā nav bojāgājušo.

Diennakts laikā Rīgas reģionā noticis 31 ceļu satiksmes negadījums, Zemgalē un Kurzemē katrā pa 15, Vidzemē – 12, bet Latgalē sešas sadursmes, liecina VP apkopotie dati.

Tāpat aizvadītajā diennaktī uz Latvijas ceļiem aizturēti 19 autovadītāji, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, bet viens par spēkrata vadīšanu narkotisko vielu iespaidā.

Visvairāk dzērājšoferu aizturēts Rīgā, kur pie stūres alkohola reibumā bija sēdušies deviņi šoferi, Zemgalē – pieci, Kurzemē – trīs, bet Vidzemē un Latgalē – katrā pa vienam.

Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas ceļiem likumsargi noformējuši 205 administratīvā pārkāpuma protokolus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Valstī kopumā par dažādiem satiksmes noteikumu pārkāpumiem policisti noformējuši 475 protokolus, liecina VP apkopotā informācija.

Diennakts laikā uz valsts autoceļiem reģistrēti 79 satiksmes negadījumi, deviņās avārijās kopskaitā cietuši 10 cilvēki, bet bojā gājušo nav.