Padomju laika rotaļu laukumi apdraud bērnu dzīvības

Komentāri

Vasaras brīvlaikā palielinās bērnu traumatisms, un daļa traumu tiek gūtas rotaļu laukumos.

Izrādās, – par spīti Eiropas Savienības aizliegumam, Latvijā vēl saglabājušās padomju laiku konstrukcijas, kas atzītas par dzīvībai bīstamām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens šāds bērnu rotaļu laukums atrodas Jaunmārupē.

Vietējie iedzīvotāji LNT Ziņām atklāj, ka bērnu laukuma stāvoklis tiešām ir kritisks, bet diemžēl tuvējā apkārtnē neesot citu vietu, kur bērniem rotaļāties.

Māris
Jaunmārupes iedzīvotājs

Tikai ar pieskatīšanu, jo tas ir tuvākais laukums mums te starp lielajām mājām, un līdz ar to nav īpaši daudz variantu. Mēs no domes ceram, ka mums būs jauni laukumi ar lielākām drošības iespējām nekā pašreiz.

Mārupes domē skaidro, ka pašvaldības plānā ir šā rotaļu laukuma pārbūve, tomēr patlaban viss atduras pret finansējuma trūkumu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl