Pacienti sašutuši par nejēdzībām medikamentu pieejamībā ādas vēža ārstēšanai

Nākamnedēļ Rīgā, Lielajā ģildē, notiks labdarības koncerts melanomas pacientu atbalstam. Ādas vēža ārstēšana arī ir kaut kas tāds, kam Latvijā noteikti būtu vajadzīgs gan lielāks finansējums, gan arī labāk strādājoša sistēma, kā efektīvākie medikamenti nokļūst līdz pacientiem.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Иоанна Чернова

  Иоанна Чернова

  SpinKiss.com⁰ - lielisks projekts pieaugušajiem, kuri vēlas atrast seksa partneri
  oxapxnp paikspi sntwezu
 • Eleonora

  Eleonora

  Ja valsts nespej palidzet saviem iedzivotajiem ar onkologiskam saslimsanam, ta nav pat cieniga saukties par valsti. Partraukt izzagt un piesavinaties valsts lidzeklus, tad zales bus piejamas.
 • smeldze

  smeldze

  ja kāds tuvinieks saslimst ar šo slimību,tad tā ir īstā elle,neziņa,mediķi neko nestāsta ko un kā darīt.Ja 10 dienu laikā tiec uz rentgenu vai citu izmeklējumu,tad tālāk ir problēmas.Ja konkrētais speciālists nav pilsētā kur dzīvo,tad jābraukā uz citām pilsētām,jo tikai tur pieejams speciālists par valsts naudu.Bet ja cilvēkam nav transporta vai kas viņu vadā un tas jādara pēdējiem spēkiem pašam slimniekam? Vairāk izslavētais zaļais koridors ir ceļs pa skuju taku,nevis atveseļošos vai kaut vai cienīgu aprūpi vēža slimniekiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!