Pa Rīgas ielām braukā Mercedes ar numurzīmi CCCP

Komentāri
Pa Rīgas ielām braukā Mercedes ar numurzīmi CCCP
Foto: LETA

Kāds Facebook lietotājs savā profilā publicējis foto, kur redzams Mercedes markas automobilis ar numurzīmi CCCP. Lasītājs uzdod jautājumu: ”Nesen lasīju, ka CSDD nav apstiprinājis tādas automašīnas reģistrācijas numurzīmes kā “vells” un vēl citas. Kā ar šo numurzīmi?”

Kā nesen vēstīja Ceļu satiksmes un drošības direkcija (CSDD), tā atteikusi tādu individuālu spēkratu numurzīmju izgatavošanu ar vārdiem “neliete”, “vells”, “bad boy” jeb “sliktais zēns” un “hell” jeb “elle”. Savukārt kā interesantākie vārdi tiek minēti uzmundrinoši saukļi: “pasmaidi” vai “uzsmaidi”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: aculiecinieka foto

Foto: aculiecinieka foto

Tomēr šajās dienās aculiecinieks redzējis auto ar uzrakstu CSDD. ”Nesen lasīju, ka CSDD nav apstiprinājis tādas automašīnas reģistrācijas numurzīmes kā vells un vēl citas. Kā ar šo numurzīmi? Ja nemaldos, tad Latvijā par šādas simbolikas izmantošanu paredz sodu. Ne tā? Vēlētos CSDD un atbilstošas iestādes komentāru,” savu pozīciju paskaidro aculiecinieks.

Nessen lasiju ka csdd nav apstprinajis tadas automašīnas reģistrācijas nummurzīmes kā vells un vel citas. Kā ar šo…

Posted by Andris Vīgants on Otrdiena, 2015. gada 28. aprīlis

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl