Komentāri

Mikrorajonos no nama uz namu pa gaisu savilktie vadi diemžēl ir visai ierasta ainava Rīgā. Satrauktie iedzīvotāji nobažījušies ne tikai par izzākāto ainavu, bet arī par savu drošību. Īpaši draudīgs ir kabelis, kas omulīgi iekārtojies koka zaros.

Eksperts norāda, – lai arī optiskās šķiedras kabeļi drošībai un veselībai draudus nerada, daudz labāka būtu pazemes “vadu kanalizācijas” izveide.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas Tehniskās universitātes profesors Jurģis Poriņš ieskicē situāciju, kad kabeļi var apdraudēt veselību: “Ja šādam kabelim ķeras klāt, piemēram, zinātkārs bērns, un sāk spēlēties ar atklātām šķiedrām. Tie ir tievi stikla gabaliņi, kas, nokļūstot asinsritē, ir bīstami.”

Teorētiski kabeļu vilkšana no nama uz namu ir jāsaskaņo galvaspilsētas domē, taču tas notiek reti, un pakalpojumu sniedzēji tos velk pēc savas patikas, norāda Rīgas domē.

Tikmēr profesors norāda, – būtu labi, ka galvaspilsētas domei vajadzētu parūpēties par to, ka tiek izveidota ”kabeļu kanalizācija”. Piemēram, kādai Rīgas domes apakšstruktūrai būtu jāuzņemas tādu izveidot, lai pakalpojumu sniedzēji varētu tādu izmantot.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl