Oskars Lepers un Sanda Dejus krīt viens otram uz nerviem

Kārtīgu izaicinājumu saviem nerviem apņēmušies sagādāt Radio SWH ētera personība, pasākumu vadītāja, improvizatore un mamma Sanda Dejus un radio Star FM DJ, skolotājs, filozofs, un pasākumu vadītājs Oskars Lepers.

Lai arī varētu šķist, ka abiem ir daudz kā kopīga, abus šķir kāda būtiska iezīme – kamēr Sanda atzīst, ka ir visai nervoza būtne un pat dēvē sevi par ”Mis Stress”, Oskars ir absolūts ”Misters Miers” – viņš nemēdzot stresot vispār nekad.  Vai tā tiešām ir, un kurš no abiem stresa situācijas panes labāk, noskaidrosim ”GoRelax” mestajā izaicinājumā nerviem  – Nervi pa gaisu!

Puzles likšana var šķist visai relaksējoša un prātu nomierinoša nodarbe, vai ne? Ne tad, ja tās salikšanai dots ierobežots laiks, turklāt kāds nemitīgi cenšas traucēt! Tieši šāds ir abu varoņu pirmais izaicinājums – minūtes laikā jāatrod visi četri puzles stūrīši, pretiniekam visādi nopūloties jau tā saspringto situāciju padarīt vēl grūtāku.

Pirmajā pārbaudījumā izrādās, ka Oskars patiešām ir īsts ”Misters miers” – viņu no līdzsvara līdz galam nespēj izvest pat Sandas dziedātais un dejotais visnotaļ kaitinošais bērnu superhits ”Baby shark”, un ar uzdevumu viņš tiek galā godam. Sandas nervus, savukārt, nokaitējusi ir jau hronometra klātbūtne, nemaz nerunājot par hokeja taurīti, ko Oskars izmanto pretinieces uzmanības novēršanai.

Straujais dzīves temps un daudz dažādu pienākumu slogs nereti saistās ar pārmērīgu stresa līmeni. To kontrolēt lieliski var palīdzēt ”GoRelax” – dabīgs nomierinošs līdzeklis, kas palīdz mazināt stresa izpausmes. Ar dienas stresu un nogurumu palīdzēs tikt galā ”GoRealx Day”, bet saldam miegam kā radīts būs ”GoRelax Night”. Abi satur gan labi zināmu ārstniecības augu ekstraktus, gan inovatīvas aktīvās vielas ar pierādītu nomierinošu iedarbību. ”GoRelax” – dabas dāvāts miers!