Ornitologs: Melnais stārķis pēc 10 gadiem būs absolūti ekskluzīvs putns Latvijā

Komentāri

Melnais stārķis pēc 10 gadiem būs absolūti ekskluzīvs putns Latvijā. Melno stārķu skaits būtiski saruks – tie noteikti vairs nebūs simti. Tā intervijā “900 sekundēm” piektdien, 29. septembrī, sacīja LU Bioloģijas institūta ornitoloģijas laboratorijas pētnieks, zinātnieks Māris Strazds.

Melnais stārķis ir kā indikators tam, kas notiek apkārtējā vidē. Ko stārķi mums stāsta šobrīd? Kādas ir lielākais problēmas? Par to Kristīnes Garklāvas sarunā ar Māri Strazdu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl