Ornitologs: Melnais stārķis pēc 10 gadiem būs absolūti ekskluzīvs putns Latvijā

Komentāri

Melnais stārķis pēc 10 gadiem būs absolūti ekskluzīvs putns Latvijā. Melno stārķu skaits būtiski saruks – tie noteikti vairs nebūs simti. Tā intervijā “900 sekundēm” piektdien, 29. septembrī, sacīja LU Bioloģijas institūta ornitoloģijas laboratorijas pētnieks, zinātnieks Māris Strazds.

Melnais stārķis ir kā indikators tam, kas notiek apkārtējā vidē. Ko stārķi mums stāsta šobrīd? Kādas ir lielākais problēmas? Par to Kristīnes Garklāvas sarunā ar Māri Strazdu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl