Ornitologs: Melnais stārķis pēc 10 gadiem būs absolūti ekskluzīvs putns Latvijā

Komentāri

Melnais stārķis pēc 10 gadiem būs absolūti ekskluzīvs putns Latvijā. Melno stārķu skaits būtiski saruks – tie noteikti vairs nebūs simti. Tā intervijā “900 sekundēm” piektdien, 29. septembrī, sacīja LU Bioloģijas institūta ornitoloģijas laboratorijas pētnieks, zinātnieks Māris Strazds.

Melnais stārķis ir kā indikators tam, kas notiek apkārtējā vidē. Ko stārķi mums stāsta šobrīd? Kādas ir lielākais problēmas? Par to Kristīnes Garklāvas sarunā ar Māri Strazdu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl