Komentāri

Drošības policijas uzmanību pievērsis kāds nesens notikums Muceniekos patvēruma meklētāju izmitināšanas centrā. Organizācija, kas sevi dēvē par “latviešu tautas interešu aizstāvjiem”, bija devusies turp demonstratīvā apgaitā un pēc tam par to informēja savus sekotājus sociālajos tīklos.

Nesen ”Tēvijas sargi” sociālajos tīklos publiskoja attēlu un vēstījumu, kas izsauca sabiedrības neviennozīmīgu reakciju. Proti, vīrieši, kas sevi piesaka kā Latvijas nacionālo interešu aizstāvjus, 30. septembrī devušies, kā paši to dēvē, kārtējā pastaigā, šoreiz uz Muceniekiem, kur atrodas patvēruma meklētāju izmitināšanas ēkas. ”Tēvijas sargi” skaidri pauž savu nostāju – imigrantiem mūsu zemē vietas nav.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Renārs Birniks
”TĒVIJAS SARGU” PĀRSTĀVIS

Tā faktiskā situācija, ko Eiropā mēs redzam, ka ik nedēļu notiek uzbrukumi – duršanas, griešanas, skābju uzbrukumi, spridzināšanas, mašīnu triecieni, braukšana cilvēkiem virsū… mēs katrā ziņā, nu, negribētu redzēt šādas te lietas, ka būtu Latvijā. Katrā ziņā arī paužam savu nostāju.

Lai gan, piemēram, no “Facebook” ieraksts ir dzēsts, sociālo tīklu lietotāji neslēpj savu sašutumu. Tāpat arī šī ”Tēvijas sargu” aktivitāte piesaistījusi Drošības policijas uzmanību.

Drošības policijas komentārs

Drošības policijas vērtējumā, ”Tēvijas sargi” 30. septembrī izvērsto aktivitāšu mērķis bija atgādināt par organizāciju un vairot tās popularitāti. DP ir zināma šā organizācija un tās mērķi, kas sabiedrībā netiek uztverti viennozīmīgi un neveicina sabiedrības saliedētību. DP savas kompetences ietvaros izvērtē minētās organizācijas aktivitātes, tās ietekmi uz sabiedrības drošību. Diemžēl sīkāk DP plānotos pasākumus nekomentēsim, jo tas ierobežo šo pasākumu efektivitāti.

“Tēvijas sargi” gan nenoliedz savu mērķi pievērst sev uzmanību, bet akcentē, ka šī nav pirmā reize, kad DP nolēmusi vērtēt viņu darbību. Savukārt par negācijām sociālajos tīklos viņi neuztraucas, jo tikpat daudzi viņiem paužot arī atbalstu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl