Opozīcija min piemērus, kad slēptā veidā budžetā aizvien ir saglabātas “deputātu kvotas”

1 komentārs
Opozīcija min piemērus, kad slēptā veidā budžetā aizvien ir saglabātas “deputātu kvotas”
Dmitrijs Suļžics / f64

Nogādājot nākamā gada budžeta projektu Saeimā, viens no valdības solījumiem bija izskaust praksi, kad deputāti sadala nodokļu maksātāju naudu, tā saukto deputātu kvotu ietvaros. Lai arī, visticamāk, priekšlikumu salabot savas skolas jumtu vai palīdzēt iemīļotajai rokgrupai izdot jaunu albumu, visticamāk, nebūs, slēptā veidā kvotas ir saglabātas.

Rūpīgi paslēptus deputātu kvotu priekšlikumus budžeta projektā atradusi partijas  “No Sirds Latvijai” līdere Inguna Sudraba.

Spilgti piemēri esot atrodami Nacionālās apvienības pārraudzītajā Pašvaldību lietu ministrijā, kura pēkšņi kļuvusi par galveno demogrāfijas problēmu risinātāju valstī. Ministrijai piešķirti ievērojami resursi, lai veidotu Latvijas goda ģimenes projektu, noteiktu ģimenei draudzīgāko pašvaldību, kā arī  – veicinātu veselīgu dzīvesveidu propagandu Latgalē.

“Latvijas Goda ģimenes gads” – 800 000 eiro.

Ģimenei draudzīga pašvaldība  – 261 004 eiro.

Veselīga dzīvesveida aktivitāšu veicināšana Latgalē – 120 000 eiro.

Pēc Sudrabas teiktā, atbilde ir partiju sadalījums – piemēram, VARAM “kūrē” nacionāļi. Saprotot, ka demogrāfijas kvotu vairs nav, viņi izmanto citus rīkus.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

TOP komentāri

  • no Kurzemes
    0 0 0

    no Kurzemes

    Interesanti, kā mani daudzie radi izjutīs šo 120000 eur veselīgam dzīvesveidam? Visi radi ,draugi,skolas biedri -nepazīstu nevienu,kurš nodzēries vai kā citādi pagrimis. Jaunākie strādā,laukos darbojas savās saimniecībās,pilsētā strādā,arī pensionāri ir aktīvi-cits iet uz darbu, citam dārzs un siltumnīca utt. Vai šeit Kurzemē ir savādāk,kurš jau plosto,tas arī plostos jebkurā novadā. Kāpēc tieši Latgale ir ar šādu naudu apveltāma? Tiešām,kā to naudu izmantos,kam viņa tiks ieskaitīta? Vai sabiedriskajam transportam subsīdijas,lai var pie ārsta tik?????????Vispār tāds veltījums ir aizskarošs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl