1 komentārs

Nogādājot nākamā gada budžeta projektu Saeimā, viens no valdības solījumiem bija izskaust praksi, kad deputāti sadala nodokļu maksātāju naudu, tā saukto deputātu kvotu ietvaros. Lai arī, visticamāk, priekšlikumu salabot savas skolas jumtu vai palīdzēt iemīļotajai rokgrupai izdot jaunu albumu, visticamāk, nebūs, slēptā veidā kvotas ir saglabātas.

Rūpīgi paslēptus deputātu kvotu priekšlikumus budžeta projektā atradusi partijas  “No Sirds Latvijai” līdere Inguna Sudraba.

Spilgti piemēri esot atrodami Nacionālās apvienības pārraudzītajā Pašvaldību lietu ministrijā, kura pēkšņi kļuvusi par galveno demogrāfijas problēmu risinātāju valstī. Ministrijai piešķirti ievērojami resursi, lai veidotu Latvijas goda ģimenes projektu, noteiktu ģimenei draudzīgāko pašvaldību, kā arī  – veicinātu veselīgu dzīvesveidu propagandu Latgalē.

“Latvijas Goda ģimenes gads” – 800 000 eiro.

Ģimenei draudzīga pašvaldība  – 261 004 eiro.

Veselīga dzīvesveida aktivitāšu veicināšana Latgalē – 120 000 eiro.

Pēc Sudrabas teiktā, atbilde ir partiju sadalījums – piemēram, VARAM “kūrē” nacionāļi. Saprotot, ka demogrāfijas kvotu vairs nav, viņi izmanto citus rīkus.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

TOP komentāri

  • no Kurzemes
    0 0 0

    no Kurzemes

    Interesanti, kā mani daudzie radi izjutīs šo 120000 eur veselīgam dzīvesveidam? Visi radi ,draugi,skolas biedri -nepazīstu nevienu,kurš nodzēries vai kā citādi pagrimis. Jaunākie strādā,laukos darbojas savās saimniecībās,pilsētā strādā,arī pensionāri ir aktīvi-cits iet uz darbu, citam dārzs un siltumnīca utt. Vai šeit Kurzemē ir savādāk,kurš jau plosto,tas arī plostos jebkurā novadā. Kāpēc tieši Latgale ir ar šādu naudu apveltāma? Tiešām,kā to naudu izmantos,kam viņa tiks ieskaitīta? Vai sabiedriskajam transportam subsīdijas,lai var pie ārsta tik?????????Vispār tāds veltījums ir aizskarošs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl