14 komentāri

Tā dēvētās Rīdzenes sarunas sapurinājušas sabiedrību – iesaistās arī politiķi, dibinot parlamentāras izmeklēšanas komisijas, taču šis process apvīts ar skandāliem un sabiedrības šaubām par iznākumu. Vai iedzīvotāji tic, ka minētā komisija, kuru vada “oligarhu sarunās” minētā Inguna Sudraba, spēs ko panākt vai mainīt šajā lietā?

Tikai 4% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā domā, ka “oligarhu sarunu” parlamentārā izmeklēšanas komisija spēs sasniegt rezultātus tuvāko dažu mēnešu laikā. Absolūtais vairākums netic komisijas darba rezultātam, bet vēl 13% aptaujāto vienkārši nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

TOP komentāri

 • Dainis Bērziņš
 • Aigars Adamovičs
  +5 +5 0

  Aigars Adamovičs

  Man nav saprotams ko vispār izmeklē!Vai Judins un pārējie izmeklētāji savus izglītības dokumentus ir pirkuši?Tas ir smieklīgi un reizē absurdi.Ja tādi cilvēki ir valdībā tad saprotu kādā purvā ir valsts iedzīvotāji.Bez izredzēm 0%
 • fuks
  +4 +4 0

  fuks

  daargie iedziivotaaji un nodokllu maksaataaji---Sudraba neko neizmeklees--bet dariis to ko Lembergs,SSeekle,un SSLESERS LIKS-tas tik ir skaidrs---kaads advakaats ir pieteicies konsulteet----un lieta tiks slegta nepietiekama pieraadijumu deel

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl