Šī nedēļa ieviesa visai maz skaidrības par to, kur aizvedīs tā dēvēto “Rīdzenes sarunu” publiskošanas izraisītais skandāls.

Atpakaļ uz rakstu

14 komentāri

 • Didzis Sedlenieks

  Didzis Sedlenieks

  Ko no tāda Puze pundura protežē var sagaidīt? Netaisīs tācu manevrus pret saimnieku.
 • Varis Akotiņš

  Varis Akotiņš

  Ko jūs sildat vecu zupu?šķēle,šlesers no politikas ir prom,savu jau sazagušies, tik tauta maksā.Lembergs,cīnaties ar viņu.
 • Latvietis

  Latvietis

  Vējonis kārtējo reizi pierāda,ka pilnīgi varam ixtikt bez prezidenta.
 • s

  s

  Interesanti, kas tiek gaidits?Kas runáts pirms n-tiem gadiem, it ká tagad netiktu runáts-vienosanás par pasa Véjona ievélétéjám balsim, par Aboltinas tiksanu Saeimá,par lidojumiem utt.Tracina tautu, lai tá nemanítu, kas notiek ar nodokliem vai kaut kas vél svarigáks,iespéjams. Tagad runá, cik svarígi balsotájiem bút gudriem, vértét, par ko balsot.Ká lai novérté, ja pirmsvélésanu plakátos un arí medijos sarakstos ir balti, púkaini paraugbérni, bet péc tam atklájas istie raksturi.Ká lai vienkársais cilvéks uzzina par daudzajám smucém,kas ir pie siles, jo tauta jau to neredz.Kuram informácijas avotam var ticét, jo arí IR sáka publicét péc vélésanám, nevis pirms.
 • Egils

  Egils

  Ja Vecrīgā atkal izkustēsies bruģis, tad un tikai tad mūsu simts viedajiem sāks trīcēt bikšeles...
 • Andris Krasevskis

  Andris Krasevskis

  Kad Artuss Kaimiņš par oligarhu lustrēšanu runāja, tad jūs iesmējāt. Bet kad tā bāba Striķe taisa šovu, tad jūs uzgavilējāt.
 • Matiss Matiss

  Matiss Matiss

  Tie zaļie tak visi tādi zaglīgi ir, kas viens otru atbalsta un piesedz..
 • Solveiga

  Solveiga

  Domāju, ka gatavojas kaut kāda liela afēra vai kāda banka kritīs vai kaut kādu likumu pieņems,un šīs "sarunas"tautai pasvieda, lai, kā saka,nopūstu tvaiku. Nu sen jau tas bija! Kā arī- vai ir pierādījumi, ka šie ieraksti patiešām nav viltojums, labs teatrāls darbiņš? Vai tad jau tagad nelien ārā zem plānās sašutuma kārtiņas paslēptais mērķis- līdz Saeimas vēlēšanām novākt no skatuves attiecīgās personas! Tas jau vēl nav viss! redzēsiet, redzēsiet, kas vēl"atklāsies", ja šis te neizies cauri tā, kā domāts. Vai tad neredzat, ka viss ir"baltiem diegiem šūts"!? Vai tiešām mēs esam tik dumji, ka pavelkamies un katru provokāciju un šūmējamies it kā par vakar notikušu?
 • balsotāja....

  balsotāja....

  Prezidenta kungs! Ir pēdejais brīdis pienācis aprunāties ar savu sirdsapziņu!
  Tos,kurus Jūs aiciniet izvērtēt savu rīcību, nekas neapturēs oponēt ar trīskāršiem meliem,noliedzot acīm redzamo. Tautai milzt pacietības mērs! Ir jāmaina gļēvā domāšana un jātriec varaskāros meļus no pjedestāla!!! Nostipriniet mugurkaulu,izslienien muguru,rīkojieties pēc taisnības mēriem........
 • Edgars Auns

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!