14 komentāri

Šī nedēļa ieviesa visai maz skaidrības par to, kur aizvedīs tā dēvēto “Rīdzenes sarunu” publiskošanas izraisītais skandāls.

Daļa koalīcijas politiķu Saeimā uz priekšu turpināja virzīt domu par parlamentārās izmeklēšanas komisijas izveidi. No vienas puses, tas ļautu dažādas šajā skandālā izgaismotās lietas apspriest ilgāk un pamatīgāk, taču, no otras puses, arī skeptiķiem ir sava taisnība par to, ka iepriekš šādu parlamentāro izmeklēšanu radītā pievienotā vērtība nav bijusi necik liela.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus šonedēļ notika arī divi publiski pasākumi, kuros varēja mēģināt izmērīt daļas sabiedrības sašutuma temperatūru par tā dēvētajās “oligarhu sarunās” dzirdēto. Ceturtdien dienas pirmajā pusē tieši tajā Rīgas vietā, kas ir starp “Rīdzenes” viesnīcu un Ģenerālprokuratūru uz piketu aicināja partija “Progresīvie”. Ieradās aptuveni pusotrs simts aktīvistu, kas kaunināja ģenerālprokuroru par oligarhu krimināllietas izčākstēšanu.

Foto: cilvēki pie Rīgas pils pieprasa tiesiskumu “oligarhu sarunu” izvērtēšanā

Ceturtdienas vakarā cilvēki tika aicināti uz Jaunās Konservatīvās partijas pieteiktu pasākumu. Aptuveni 1000 cilvēku aicinājumam atsaucās un parakstīja arī sapulces manifestu. Šajā dokumentā arī Valsts prezidents tiek aicināts aktīvi darboties, lai attīrītu Latvijas politiku no skandālā iesaistītajām personām.

Interesanti, ka pasākumā ieradās un tribīnē kāpa arī Raimonds Vējonis. Viņš piekrita, ka “Rīdzenes sarunās” runātās lietas ir nepieņemamas, taču asas kustības no Vējoņa puses šajā lietā diez vai var sagaidīt. Atskanot svilpieniem, Vējonis atkārtoja domu, ka skandāla skartajiem katram pašam jāizvērtē sava atbildība.

TOP komentāri

 • Ieva Ieva Ieviņa
  +17 +17 0

  Ieva Ieva Ieviņa

  nekādu kustību šajā lietā oligarhu no vējoņa puses nebūs,par gļēvu lai ko pasāktu.
 • Arnis Ziemelis
  +7 +7 0

  Arnis Ziemelis

  vai tiesam mes neko nevaram darit lai kautko mainit? mana pacietiba ir beiguties ja gribam ko darit jasak tagat .
 • Arnis Ziemelis
  +6 +6 0

  Arnis Ziemelis

  visi doma ka es ne mani tas neskars ta vienaldziba neskara ari to mazopicgadigo pujku no liepajas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 31

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl