“Oligarhu lietas” izmeklētāji Šleseru un Lembergu sauks “uz paklāja” skaidrot “Rīdzenes” sarunas

3 komentāri

Nākammēnes gaidāmi svarīgi pavērsieni tā dēvēto “oligarhu sarunu” parlamentārās izmeklēšanas darbā. Deputāti beidzot nobrieduši tam, lai iztaujāto divus šo sarunu galvenos varoņus. Pēc vairāku mēnešu slēpšanās no žurnālistiem uz jautājumiem beidzot nāksies atbildēt ekspolitiķim Aināram Šleseram. Plānots aicināt arī Aivaru Lembergu.

Saeimas deputāti, kuri pirmdien aiz slēgtām durvīm turpināja šķetināt viesnīcā “Rīdzene” ierakstītās sarunas, uzskata, ka ir tiktāl iepazinušies ar izbeigtās krimināllietas daudzajiem sējumiem, ka gatavi sākt iztaujāt pašus sarunu dalībniekus. Kā pirmo uz sarunu nolemts aicināt Šleseru. Pratināšana notiks novembrī, lai ekspolitiķim būtu laiks sagatavoties un nevarētu aizbildināties, ka nav laika ierasties.

Kā nākamo pēc Šlesera uz Saeimu aicināšot Ventspils mēru Aivaru Lembergu. Sudraba neatklāj, kādus jautājumus plāno šīm personām uzdot, jo sarunas ir klasificētas. Iespēju robežās iztaujāšana notiks atklāti. Tikmēr komisijas deputāts Andrejs Judins neslēpj bažas, vai kolēģi nezaudēs skaidru mērķi.

Pēc Šlesera un Lemberga, un citu “Rīdzenes” sarunu dalībnieku nopratināšanas paredzēts rakstīt gala ziņojumu. Iespējams, taps vairāki, ja deputāti nespēs vienoties, kas tajā ir svarīgākais.

Par spīti domstarpībām, deputātiem izdevās vienoties, ka izmeklēšanā netiks skaidrots, kam pieder žurnāls “Ir”, kas pirmais publiskoja “Rīdzenes” sarunas.

TOP komentāri

 • Andis Kazāks
  +3 +3 0

  Andis Kazāks

  Nafig viņus kriminālos elementus vispār reklamē.?Kāds sarkanais paklājs, tādus kropļus kas apzaguši savu valsti, tautu, tādus kuriem nekā nav svēta, kam nospļauties uz tūkstošiem pensionāru, bērnu, slimu cilvēku,sieviešu un visiem pārējiem nav vietas starp mums. Tik daudz cik šie cilvēki un viņiem līdzīgie ir noziegušies pret savu valsti nevar būt nekāda attaisnojumu. Mantas konfiskācija un reālu cietuma sodu.
 • Alda Zarecka
  +2 +2 0

  Alda Zarecka

  Kurš kuru tur "iztaujàs" -tas vēl ir jautàjums,lai gan,atbilde jau ir skaidra...😂😂😂
 • oomīte
  0 0 0

  oomīte

  HA,HA,HA smilšu kastes pārrunas, viena komaška, iedzers čaju un pasmiesies par lētticīgiem letiņiem, par tiem kas tic "taisnīgumam" "tiesiskumam" šai kompaškā tādu nav....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl