5 komentāri

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas vairākums nav saskatījis ētikas pārkāpumu deputātes Ingunas Sudrabas (NSL) kļūšanā par “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas vadītāju.

Trīs komisijas deputāti – Raivis Dzintars (VL-TB/LNNK), Ainars Latkovskis (V) un Aldis Adamovičs (V) – pauda viedokli, ka Sudraba ir pārkāpusi deputātu ētikas kodeksu. Savukārt Janīna Kursīte-Pakule (VL-TB/LNNK) un Rihards Melgailis (LRA) balsojumā atturējās, bet Andris Siliņš (ZZS), Aivars Meija (NSL), Gunārs Kūtris (NSL), Ivars Brīvers (LRA), Jānis Vucāns (ZZS), kā arī Vitālijs Orlovs (S) uzskatīja, ka ētikas kodekss nav pārkāpts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepriekš “Vienotības” Saeimas frakcijas deputāti – Lolita Čigāne, Ints Dālderis, Andrejs Judins, Aleksejs Loskutovs un Ilze Viņķele – ar iesniegumu vērsās Ētikas komisijā, prasot vērtēt, vai Sudrabas atrašanās minētajā amatā ir atbilstoša Parlamentārās izmeklēšanas komisijas likumam un deputātu Ētikas kodeksam.

Deputāti norādīja, ka šis gadījums jāizvērtē, jo Sudraba tika minēta tā dēvētajās “oligarhu sarunās” saistībā ar “iespējamu trešās valsts prettiesisku ietekmi uz Latvijas politisko procesu”.

Kā ziņots, uz parlamentārās izmeklēšanas vadītāja amatu kandidēja Judins un Sudraba. Tomēr Sudraba guva vairākuma atbalstu un kļuva par komisijas priekšsēdētāju.

TOP komentāri

 • Anda Zahovska
  +2 +2 0

  Anda Zahovska

  Tur jau Saeimaa ir pilns ar to bleezu liidzdarboniem un atbalstiitaajiem.
 • Ojars Der
 • Anda Zahovska
  +3 +1 -2

  Anda Zahovska

  Tur ir ne tikai eetikas paarkaapums,bet vislielaakais cinisms.Kaa vinai nav kauns tur darboties,ka tauta vinu necies.Es taa neesmu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl