Komentāri

Turpinot vērtēt tā sauktās “oligarhu lietas” izmeklēšanas kvalitāti, parlamentārās izmeklēšanas komisija pievērsusies termiņuzturēšanās atļauju regulējumam.

Vairāki komisijas deputāti pauda aizdomas, ka regulējuma izmaiņas savtīgās interesēs savulaik virzījis Ainārs Šlesers, kad viņš bija deputāts, lai, iespējams, piesaistītu investīcijas viņam slēpti piederošā uzņēmumā, kas Rīgā, Zaķusalā, esot plānojis īstenot vērienīgu būvniecības projektu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Likumdošanas iniciatīva, iespējams, ir virzīta personiska labuma gūšanai, izmantojot likumdošanas grozījumus parlamentā,” teic izmeklēšanas komisijas deputāts Ritvars Jansons (VL-TB/LNNK).

“Rezultāts ir tāds, ka šādi fakti apstiprinājumu neguva. Un līdz pat izmeklēšanas pabeigšanai neviens no šiem projektiem tā arī nerealizējās. Tātad faktiski informācija neapstiprinājās. Tādi pierādījumi netika gūti,” norāda KNAB priekšnieks Jēkabs Straume.

Šlesera lietas apspriešana izvērtās plašākā diskusijā par likumu pieņemšanu Saeimā, kurā neiztika arī bez asumiem.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl