Komentāri

Turpinot vērtēt tā sauktās “oligarhu lietas” izmeklēšanas kvalitāti, parlamentārās izmeklēšanas komisija pievērsusies termiņuzturēšanās atļauju regulējumam.

Vairāki komisijas deputāti pauda aizdomas, ka regulējuma izmaiņas savtīgās interesēs savulaik virzījis Ainārs Šlesers, kad viņš bija deputāts, lai, iespējams, piesaistītu investīcijas viņam slēpti piederošā uzņēmumā, kas Rīgā, Zaķusalā, esot plānojis īstenot vērienīgu būvniecības projektu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Likumdošanas iniciatīva, iespējams, ir virzīta personiska labuma gūšanai, izmantojot likumdošanas grozījumus parlamentā,” teic izmeklēšanas komisijas deputāts Ritvars Jansons (VL-TB/LNNK).

“Rezultāts ir tāds, ka šādi fakti apstiprinājumu neguva. Un līdz pat izmeklēšanas pabeigšanai neviens no šiem projektiem tā arī nerealizējās. Tātad faktiski informācija neapstiprinājās. Tādi pierādījumi netika gūti,” norāda KNAB priekšnieks Jēkabs Straume.

Šlesera lietas apspriešana izvērtās plašākā diskusijā par likumu pieņemšanu Saeimā, kurā neiztika arī bez asumiem.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl