Komentāri

Turpinot vērtēt tā sauktās “oligarhu lietas” izmeklēšanas kvalitāti, parlamentārās izmeklēšanas komisija pievērsusies termiņuzturēšanās atļauju regulējumam.

Vairāki komisijas deputāti pauda aizdomas, ka regulējuma izmaiņas savtīgās interesēs savulaik virzījis Ainārs Šlesers, kad viņš bija deputāts, lai, iespējams, piesaistītu investīcijas viņam slēpti piederošā uzņēmumā, kas Rīgā, Zaķusalā, esot plānojis īstenot vērienīgu būvniecības projektu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Likumdošanas iniciatīva, iespējams, ir virzīta personiska labuma gūšanai, izmantojot likumdošanas grozījumus parlamentā,” teic izmeklēšanas komisijas deputāts Ritvars Jansons (VL-TB/LNNK).

“Rezultāts ir tāds, ka šādi fakti apstiprinājumu neguva. Un līdz pat izmeklēšanas pabeigšanai neviens no šiem projektiem tā arī nerealizējās. Tātad faktiski informācija neapstiprinājās. Tādi pierādījumi netika gūti,” norāda KNAB priekšnieks Jēkabs Straume.

Šlesera lietas apspriešana izvērtās plašākā diskusijā par likumu pieņemšanu Saeimā, kurā neiztika arī bez asumiem.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl