“Olainfarm” veidos lielākā īpašnieka Valērija Maligina piemiņas telpu

0 Komentāru
“Olainfarm” veidos lielākā īpašnieka Valērija Maligina piemiņas telpu
DĀVIS ŪLANDS, F64

Zāļu ražotāja “Olainfarm” valde nolēmusi izveidot kompānijas bijušā lielākā īpašnieka Valērija Maligina piemiņas telpu, aģentūrai LETA pavēstīja kompānijā.

Piemiņas telpā tiks izveidota pastāvīgā ekspozīcija par Maligina profesionālo veikumu.

“Maligins kā “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs vairāk nekā 20 gadu laikā izveidoja ne tikai vienu no vadošajiem Latvijas farmācijas uzņēmumiem, bet arī īstu Latvijas eksporta veiksmes stāstu un vienu no vērtīgākajiem Latvijas uzņēmumiem. Maligina ieguldījums, harizma un pieredze ir dzīva, tāpēc izveidot īpašu piemiņas un iedvesmas telpu uzņēmumā, kas būtu pieejama visiem darbiniekiem, šķita ļoti nepieciešams, it īpaši tuvojoties viņa dzimšanas dienai 5.maijā,” sacīja “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs Lauris Macijevskis.

Savukārt plānoto investīciju apmēru piemiņas telpas izveidē kompānijas pārstāvji aģentūrai atturējās minēt, jo to noteikts ekspozīcijas saturiskais un vizuālais risinājums, pie kura tiks strādāts.

Jau vēstīts, ka Maligins mira 2017. gada decembrī.

“Olainfarm” nodarbojas ar gatavo zāļu formu, farmaceitisko preparātu un uztura bagātinātāju, kā arī ar ķīmisko vielu un aktīvo farmaceitisko ingredientu ražošanu. Kompānijas akcijas kotē “Nasdaq Riga” oficiālajā sarakstā.

0 Komentāru