Okupācijas muzejam plānotās piebūves nebūs; tā nolēmusi Rīgas Būvvalde

Komentāri

Rīgas Būvvalde pieņēmusi lēmumu noraidīt Okupācijas muzeja jaunās piebūves celtniecību. Lēmums pamatots ar vairākiem argumentiem, tostarp bažām, ka piebūve bojās Vecrīgas skatu.

Okupācijas muzeja darbinieki jau gadiem cer uz jaunām, modernām darba telpām. Iecere paredzēja ēkai radīt piebūvi, kas izmaksātu 4 miljonus eiro, un tiktu uzcelta 14 mēnešu laikā. Tomēr šodien Rīgas Būvvalde paziņojusi, ka piebūvi celt neļaus. Kā galvenie iemesli minēti Rīgas galvenā arhitekta iebildumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

“Diemžēl pilsētas arhitekta kolēģijā profesionāļi vienojās, ka šī iecere diemžēl neiederas – tādā mērā, lai varētu atbalstīt, Vecrīgas vēsturiskā mantojuma struktūrā,” norāda Rīgas Būvvaldes vadītājs Ingus Vircavs.

Būvvaldē skaidro, ka okupācijas muzeja pārstāvjiem ir iespēja vērsties tiesā, un šo lēmumu pārsūdzēt. Kategoriski pret piebūves celtniecību iestājās arhitekte Zaiga Gaile un viņas domubiedri.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl