Oktobris sāksies kā rudenim pienākas… Uzzini jaunākās laika ziņas!

Komentāri
Oktobris sāksies kā rudenim pienākas… Uzzini jaunākās laika ziņas!
F64

Svētdien gaidāms apmācies, pelēks un lietains laiks. Gaiss nebūs siltāks par +12..+14 grādiem, toties vējš nebūs stiprs, ziņo sinoptiķi. Taču kāda ir laika prognoze pirmajai oktobra nedēļai?

Jāpiebilst, ka medicīniskā laika prognoze svētdien ir 3.- ne tik labvēlīga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nākamnedēļ valdīs ziemeļu puses vēji un kļūs jūtami aukstāk: naktīs atgriezīsies salnas, nedēļas vidū daudzviet dienas laikā lielākajā valsts daļā gaisa temperatūra būs zem +10 grādu atzīmes. Neliela gaisa temperatūra paaugstinšānās tiek prognozēta nedēļas otrajā pusē.

Debesis bieži būs apmākušās un līs, izņēmums būs otrdiena un cerams, ka arī nākamā nedēļas nogale.

Jāpiebilst, ka oktobrī dažādos gados pieredzēti gan -16 grādi un balta sniega sega, gan pludmales sezonas cienīga temperatūra ar +25 grādiem.

Laika ziņas

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl