“Ogres namsaimnieks” darbinieki nebija informēti par uzņēmumā sākto izmeklēšanu

2 komentāri

Ogres dome tuvākajā laikā sasauks ārkārtas sēdi, lai lemtu par situāciju pašvaldības aģentūras “Ogres namsaimnieks” krāpšanas lietā. Pašvaldība plāno iecelt uzņēmuma vadītāja pienākumu izpildītāju, kā arī veikt “Ogres namsaimniekā” audita revīziju.

Tikmēr uzņēmumā “Ogres namsaimnieks” šodien darbs turpinājās ierastajā ritmā. Uzņēmumā skaidroja, ka par uzsāktajiem procesiem un izmeklēšanu darbiniekus neviens nav informējis, tāpēc tas bijis liels pārsteigums. “Ogres namsaimnieka” krāpšanas lietā starp aizturētajiem varētu būt aģentūras vadītājs Aigars Briedis, taču kopš oktobra viņš esot atvaļinājumā un darbā atgriezīšoties tikai pirmdien.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ineta Saviča
P/A ”Ogres namsaimnieks” pārstāve

Loģiski, tas ir kā ūdens pēkšņi no gaisa, neviens nesaprot, kas notiek, mums neviens nekādu informāciju pirms tam nesniedza, ka kaut kas tāds notiks, tāpēc tas bija pārsteigums, uzņēmums strādā, mums ir kompetenti darbinieki, kas zina, kas jādara, procesi nemainās, viss strādā, viss notiek.

Valsts policija aizdomās par līdzekļu izkrāpšanu vairāk nekā 90 tūkstošu eiro apmērā aizturējusi 11 “Ogres namsaimnieka” un ar to saistītu uzņēmumu pārstāvjus. Policija ieguvusi informāciju par iespējamu naudas izkrāpšanu pašvaldības uzņēmumā un veicot izmeklēšanas darbības, tika noskaidrots, ka izkrāptie naudas līdzekļi tiek legalizēti, tos pārskaitot uz trešo personu bankas kontiem.

TOP komentāri

 • Joske
  +2 +2 0

  Joske

  Ak,nevainīgie Jēri!-*Neviens nezināja,ka blakus sēdošie zog.....nu,gluži kā pasakā!!!
 • Talsu rajons
  +1 +1 0

  Talsu rajons

  Visās namu pārvaldēs tiek izsaimniekota iedzīvotāju nauda pēc audita veikšanas.Ja ir tikai vēlēšanās auditu pasūtīt??!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl