Komentāri

Urgas upītes appludinātajiem 120 māju īpašniekiem bēdu stāsts vēl nav beidzies. Lai arī vizuāli varētu šķist, ka plūdi Ogrē ir beigušies, jo ūdens līmenis Urgas upītē mazinājies, tomēr māju pagrabi joprojām pildās ar gruntsūdeni. Cilvēkiem ir bažas, ka tuvāko dienu lietavu dēļ ūdens līmenis varētu atkal kāpt.

Ar Ogres pašvaldības organizētajiem ūdens sūkņiem ir par maz, tādēļ plūdos cietušie riņķī apkārt joprojām meklē, kur īrēt pašiem par savu naudu.

Pārogres, Pureņu ielas iedzīvotāji, kuriem nami nav apdrošināti, ir cerība saņemt valsts kompensāciju. Tomēr iedzīvotāji norāda uz novada domes vilcināšanos plūdu nodarīto zaudējumu aprēķināšanā. Plūdos cietušie atbildīgajām amatpersonām zvanījuši vairākkārt, bet rezultāta nekāda.

Pureņu ielas iedzīvotāji šokā, ka pašvaldība atvedusi lielos konteinerus plūdos sabojāto mantu izmešanai, vēl pirms oficiālā komisija ieradusies to novērtēt kā zaudējumu. Iedzīvotājiem aizdomas, ka tas darīts apzināti, lai kompensācijās vajadzētu izmaksāt mazāk.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl