Ogrē par sievietes aplaupīšanu aiztur jauniešus ar narkotikām

0 Komentāru
Ogrē par sievietes aplaupīšanu aiztur jauniešus ar narkotikām
Attēlam ir ilustratīva nozīme. (PN./SCANPIX)

Ogrē aizdomās par sievietes aplaupīšanu policija aizturējusi vairākus jauniešus ar narkotikām, liecina Valsts policijas publiskotā informācija.

Valsts policijas Ogres iecirkņa policisti vakar, 8. februārī, ap plkst. 6.00 no rīta saņēma informāciju par tikko notikušu laupīšanu Ogrē, Skolas ielā. Likumsargi noskaidrojuši, ka trīs jaunieši, lietojot fizisko spēku, nogāzuši zemē cietušo sievieti, nolaupījuši somiņu un aizbēguši no notikuma vietas.

Policisti noskaidroja aizdomās turamo personu aprakstu un nekavējoties uzsāka viņu meklēšanu. Jau pēc pāris stundām, ap plkst. 14.00, likumsargi aizturēja divus no trim jauniešiem.

Pie 2003. un 1997. gadā dzimušajiem jauniešiem, atrastas narkotiskās vielas – “MDMA” tabletes, kā arī sievietei nolaupītais telefons, kredītkarte un nauda. Tāpat likumsargiem ir zināma arī trešā jaunieša personība.

Patlaban pret jauniešiem ir uzsākts kriminālprocess par laupīšanu grupā. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

0 Komentāru