Ogrē dzīvnieku nīdēji izposta kaķu mājas

1 komentārs

Birutas kundze ir viena no daudzajām Ogres iedzīvotājām, kura rūpējās par likteņa varā pamestajiem bezsaimnieku kaķiem. ”Es nevaru skatīties, ka dzīvnieks iet badā bojā, nogalināt dzīvnieku es nevaru,” stāsta Birutas kundze.

Viņa un daudzi Mālkalnes prospekta 6. nama iedzīvotāji uzslējuši nelielas mājiņas, kas noder arī tam, lai četrkājainie mīluļi varētu sasildīties salā. Pārējiem nama iedzīvotājiem šāda palīdzība dzīvniekiem nepatīk, un uzslietie namiņi tikuši nojaukti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tagad kaķi ir atstāti zem klajas debess.

Dzīvnieki ”nīdēji” norāda, ka no kaķiem esot bijusi neciešama smaka.

Aizsistas arī nama pagraba lūkas.

”Ir viena daļa, kuri neieredz ne dzīvniekus, ne arī kaķus, it sevišķi kaķus,” stāsta Birutas kundze.

”Ne vienmēr tie kaķu barotāji palīdz, viņi bieži vien pabaro tos kaķus pirms ķeršanas, tad kaķi nenāk iekšā tīklā. Es domāju, ka tur ir darbs kaut kādai sabiedriskai organizācijai. Es vienmēr esmu teikusi, ka kaķu barotājiem būtu jānodibina sava sabiedriskā organizācija, jāiesaistās,” norāda Ogres dzīvnieku patversmes vadītāja Zanda Roze.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

  • Mince
    0 0 0

    Mince

    "Kaut kādai sabiedriskai organizācijai"..... :-) Paši ķerat, paši barojat un paši arī dibinat sabiedriskas organizācijas! Mēs paturesim galvu smiltīs. Gan jus paši atrisināsiet. Smiekli par šo sižetu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl