Ogrē dzērājus varētu atskurbināt speciālos konteineros

Komentāri

Līdz ar plānoto telpu remontu, Ogrē uz laiku tiks slēgta vietējā atskurbtuve, kurā pēc pārmērīgas alkohola lietošanas atžirgst cilvēki no Ogres, Lielvārdes, Ikšķiles un Ķekavas novada. Viens no iespējamiem risinājumiem, lai remonta laikā nodrošinātu atskurbšanas iespēju, ir pilsētā ievest speciālus konteinerus.

Proti, Ogrei palīdzīgu roku piedāvā Ventspils pilsēta. No tās ir iespēja saņemt pielāgotos konteinerus atskurbtuves vajadzībām, jo Ventspilij pašai tie neesot vajadzīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču arī šajā gadījumā Ogrei jārod nauda speciālo konteineru atgādāšanai un projekta īstenošanai, turklāt jāņem vērā arī uzturēšanas izmaksas. Ogres domes aplēses liecina, ka konteineru uzturēšanas izmaksas varētu būt ap 100–120 tūkst. eiro gadā.

Pērnā gada laikā Ogres atskurbtuvē uzņemtas 670 personas.

50% gadījumos atskurbtuvē nonāk cilvēki bez noteiktas dzīvesvietas. Otra daļa ir personas, kas tiek izņemtas vai izolētas no ģimenēm pēc ģimenes locekļu pieteikuma pamata.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl