24 komentāri

Pagājuši četri gadi, kopš Ogrē notika traģiska autoavārija, kurā bojā gāja 26 gadus vecs puisis. Un šodien jau ceturto reizi atlikta tiesas sēde, kurā uz apsūdzēto sola jāsēžas iespējamajam vaininiekam – Ogres pašvaldības policistam. Bojāgājušā radinieki ir pārliecināti, ka tiesa tiek apzināti novilcināta un likumsargu piesedz vietējā vara.

Dodoties uz izsaukumu, lai paņemtu mašīnā suņu ķērāju, kas savāktu pilsētā klaiņojošu suni, pašvaldības policists Juris Lauzums ar kolēģi lielā ātrumā šķērsoja krustojumu, saduroties ar auto, kuru vadīja 26 gadus vecais Kaspars Galvanovskis. Avārijā Kaspars gāja bojā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijas auto pa pilsētu traucies ar 128 kilometriem stundā. Pēc liecinieku teiktā – bez skaņas signāliem. Trīs reizes tiesas sēde atlikta prokurores dēļ – pirmajā reizē viņa nebija gatava debatēm, otrajā – atradās atvaļinājumā, trešajā – bija slima. Šodien, stundu pirms sēdes, tika paziņots, ka tiesa jāatliek, jo tiesnese Zeltīte Kusiņa aizņemta, rakstot spriedumu iepriekšējā lietā.

Tiesas sēdes atcelšana radiniekiem nebija pārsteigums. Ogres rajona tiesa atrodas vienā ēkā ar pašvaldības policija, un tas bojāgājušā puiša radiniekus vedina uz domām par to, ka visi iesaistītie viens otru pazīst un piesedz.

Bojāgājušā radinieki tikai tagad plāno vērsties Ģenerālprokuratūrā, lai lūgtu lietu izskatīt kādā citā tiesā. Viņus sarūgtina arī apsūdzētā attieksme pret notikušo.

Apsūdzētā viedokli neizdodas noskaidrot – viņa advokāta Laura Matisona kontaktinformācija nav atrodama pat Latvijas advokātu oficiālajā datubāzē. Lauzums savu vainu notikušajā iepriekš ir noliedzis.

Policista pusē nostājusies arī Ogres pašvaldība. Neilgi pēc traģiskās avārijas viņš pat saņēmis apbalvojumu par labu darba pildīšanu, kas šokējis avārijā bojāgājušā tuviniekus. Darbu pašvaldības policists varēs turpināt tik ilgi, kamēr nebūs notiesājoša sprieduma, uzsvēra pašvaldībā.

TOP komentāri

 • Tiesnesis
 • Alexa
  +6 +6 0

  Alexa

  drausmīgi.... te tramvaja vadītāju, kas nejauši nobrauca, ielika uz 5 gadiem cietumā... a policists visticamāk vispār nesēdēs....
 • Linda
  +7 +6 -1

  Linda

  Zaiga tu sevi vispār dzirdi?Varētu padomāt ka apsūdzētais notriecots cilvēku nav jāstājas likumā priekš, tikai tāpēc ka viņš tā nav vēlējies izdarīt? :D
  Atver acis katrs auto vaditajs nevienu nevelas notriekt,nobraukt un vispār tikt avarija bet tā notiek un tagad katrs kur kaut reizi tie šāda avārija ir nevaigs tikai tāpēc ka viņš tā negribēja.. Kas ir izdarīts par to ir jāatbild, vēl jo vairāk policistam kam ir jārada pareizi priekšstats cilvēkiem..Policistam ļoti labi apzinājās ka pie tāda ātruma var izraisīt avāriju vēl jo vairāk zinot ka tā ir pilsēta,bet viņš izvēlējās neņemt vērā šo faktu un tagad es pilnīgi uzskatu ka Juri ir pelnījis cietumsodu un līdz soda saņemšanas laikam kamēr notiek tiesa atstādināts no darba...

  Un gada paskaties Zaiga no malas ja tas būtu tavs tuvinieks vai tad tu tā pat teiktu ka policists tā negribēja,un ignorēja faktu ka var izraisīt avāriju un kā varētubojā iet cilveks..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl