Komentāri
Oficiāli: Pētersone-Godmane pamet darbu Iekšlietu ministrijā
Iekšlietu ministrijas Valsts sekretāre Ilze Pētersone Godmane piedalās preses brīfingā, kurā informē par no Grieķijas Latvijā nogādātajiem pirmjiem patvēruma meklētājiem - ģimenes no Sīrijas un Eritrejas. (Edijs Pālens / LETA)

Valsts noslēpuma pielaidi zaudējusī Iekšlietu ministrijas (IeM) valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane no ceturtdienas, 8. jūnija, atstās amatu. Viņa norādīja, ka amats tiks pamests “pēc abpusējas vienošanās”.

Pētersone-Godmane atzina, ka Satversmes aizsardzības birojs (SAB) ir atteicies pagarināt viņai pielaidi valsts noslēpumam, viņa pārsūdzēja SAB lēmumu ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieram, taču ģenerālprokurors biroja lēmumu atstājis spēkā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lēmuma saturu viņa komentēt nevarot. “Es, protams, respektēju SAB lēmumu, taču izsaku nožēlu, ka mans 20 gadus ilgais darbs iekšlietu sistēmā ir tā novērtēts. Turklāt šajā laikā neesmu disciplināri sodīta,” akcentēja Pētersone-Godmane.

Pētersone-Godmane teica, ka viņai būtu pāragri komentēt nākotnes plānus, taču viņa neizslēdzot iespēju turpināt darbu valsts pārvaldē.

Pētersone-Godmane Iekšlietu ministrijas valsts sekretāres amatu ieņēma no 2009. gada, savukārt iekšlietu sistēmā strādāja no 1998. gada.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl