Komentāri
Oficiāli! Deputāti ļauj alimentu nemaksātājiem atņemt šofera “tiesības”

Saeima 1. decembrī galīgajā lasījumā pieņēma likuma grozījumus, kas ļaus uzturlīdzekļu parādniekiem piemērot transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu vadīšanas tiesību aizliegumu.

Izmaiņas pēc Tieslietu ministrijas (TM) priekšlikuma veiktas Uzturlīdzekļu garantijas fonda likumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunā kārtība paredz, – alimentu nemaksātājiem, kuru vietā tos maksā valsts, varēs noteikt aizliegumu izmantot transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu vadīšanas tiesības.

Iecerēts, ka šī norma stāsies spēkā nākamā gada 1. aprīlī un, lemjot par aizliegumu, tiks izvērtēts samērīgums. Piemēram, tiks vērtēts, vai tiesības nav vajadzīgas profesionālo pienākumu veikšanai vai citu bērnu aprūpei.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl