Oficiāli: CVK reģistrē likumprojektu par vienīgā īpašuma neaplikšanu ar nodokli

16 komentāri
Oficiāli: CVK reģistrē likumprojektu par vienīgā īpašuma neaplikšanu ar nodokli
Foto: F64

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) reģistrējusi parakstu vākšanai likumprojektu, kas paredz vienīgā īpašuma neaplikšanu ar nekustamā īpašuma nodokli (NĪN).

Likumprojektu iesniegusi partija “No sirds Latvijai” (NSL) un lai to iesniegtu izskatīšanai Saeimā, gada laikā par šo iniciatīvu nepieciešams savākt desmitās daļas vēlētāju parakstus.

Sagatavotie grozījumi paredz, ka ar nodokli netiek aplikts viens Latvijas fiziskās personas īpašumā esošs nekustamais īpašums, kur tā ir deklarējusi savu dzīvesvietu un dzīvo, kā arī nekustamajam īpašumam piekritīgo zemes platību pilsētās un ciemos līdz 1500 kvadrātmetriem, bet viensētās – līdz diviem hektāriem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl