Komentāri

Vētras Ofēlija ietekmē gan vētra, gan arī putekļi līdz pat Baltijai – šādas ir pēdējo dienu Eiropas aktualitātes. Bet līdz ar putekļiem atnācis arī siltums, kas pie mums būs līdz ceturtdienai. Tomēr nedēļas otrajā pusē gaiss strauji atdzisīs.

Trešdien Latvijā pamatā sagaidāms mākoņains laiks, kas vakarā sāks skaidroties. Daudzviet neliels, īslaicīgs lietus, un stiprāks tas būs Kurzemē un Vidzemē. Pūtīs mērens R, ZR vējš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gaisa temperatūra būtībā tāda pati kā naktī būs arī dienas laikā –  +10…+13 grādu, turklāt vakarā strauji kļūs vēsāks.

Medicīniskais laika tips otrais – labvēlīgs.

Turpmāk gaidāms aizvien sausāks, saulaināks, bet aukstāks laiks, jo virs mūsu reģiona pastiprināsies anticiklons, kas izveidojies aukstajās gaisa masās.

No ceturtdienas valsts lielākajā daļā lietus nav gaidāms, bet saglabāsies nakts un rīta stundu miglas. Vējš pierims, un tas pamatā pūtīs no austrumu puses.

Naktī gaisa temperatūra tuvosies nullei un brīvdienās vietām tā pazemināsies līdz 0,-2 grādiem. Un arī dienas temperatūra iesākumā būs ap, bet vēlāk zem +10 grādiem.

Laika ziņas

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl