Komentāri

Vētras Ofēlija ietekmē gan vētra, gan arī putekļi līdz pat Baltijai – šādas ir pēdējo dienu Eiropas aktualitātes. Bet līdz ar putekļiem atnācis arī siltums, kas pie mums būs līdz ceturtdienai. Tomēr nedēļas otrajā pusē gaiss strauji atdzisīs.

Trešdien Latvijā pamatā sagaidāms mākoņains laiks, kas vakarā sāks skaidroties. Daudzviet neliels, īslaicīgs lietus, un stiprāks tas būs Kurzemē un Vidzemē. Pūtīs mērens R, ZR vējš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gaisa temperatūra būtībā tāda pati kā naktī būs arī dienas laikā –  +10…+13 grādu, turklāt vakarā strauji kļūs vēsāks.

Medicīniskais laika tips otrais – labvēlīgs.

Turpmāk gaidāms aizvien sausāks, saulaināks, bet aukstāks laiks, jo virs mūsu reģiona pastiprināsies anticiklons, kas izveidojies aukstajās gaisa masās.

No ceturtdienas valsts lielākajā daļā lietus nav gaidāms, bet saglabāsies nakts un rīta stundu miglas. Vējš pierims, un tas pamatā pūtīs no austrumu puses.

Naktī gaisa temperatūra tuvosies nullei un brīvdienās vietām tā pazemināsies līdz 0,-2 grādiem. Un arī dienas temperatūra iesākumā būs ap, bet vēlāk zem +10 grādiem.

Laika ziņas

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl