NVO pārstāve: Bez sistēmiskiem risinājumiem Covid-19 krīze radīs sociālo katastrofu

Bez sistēmiskiem risinājumiem Covid-19 krīze radīs sociālo katastrofu, piektdien valdības un tās partneru veidojošās Covid-19 ierobežošanas stratēģiskās vadības grupas sēdē šādu viedokli pauda biedrības “Latvijas Platforma attīstības sadarbībai” un biedrības “Paliec mājās” pārstāve Inese Vaivare.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • ***

  ***

  Vairākumam atlikuši tikai valsts varas uzliktie pienākumi esošās elites uzturēšanai. Diemžēl, vairs tauta nevar pavilkt ''runātājus'' ... agrāk vai vēlāk vairākums sadumposies. Arī šī valdība valda ''uz riska robežas''. Dēļ šādas valdīšanas arī cilvēkresursi izsmeļas. Kā saka: ''Nevis uz apsolīto gaišo nākotni'' mēs ejam, bet ''uz podu'' ... ''.
 • KK
 • S

  S

  Valsts iestādes pa lielam nav centušās iedziļināties cilvēku problēmās, bet skatījušās uz formāliem cipariem.Jo tuvāk pašvaldības bija cilvekiem, jo vairāk pēc kontrolēm izrādījās, ka pārkāpušas tādus un tādus normativus, aktus utt. Un tas pats ari turpinās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!