Komentāri
NVA vadītāja amatā plānots virzīt pašreizējo direktora pienākumu izpildītāju Simsoni

Nodarbinātības Valsts aģentūras (NVA) vadītājas amatam Labklājības ministrija plāno virzīt pašreizējo direktora pienākumu izpildītāju Evitu Simsoni.

Kā informē LETA, par Simsones kandidēšanu liecina sagatavotais rīkojuma projekts, kuru otrdien, 20. decembrī plānots skatīt valdībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ministrija norādījusi, ka ņemt vērā Simsones izglītību, profesionālo kvalifikāciju, zināšanas un prasmes, būtu lietderīgi lemts par viņas kandidatūras apstiprināšanu NVA direktora amatā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl