NVA organizētie nodarbinātības pasākumi skolēniem šovasar nenotiks

0 Komentāru
NVA organizētie nodarbinātības pasākumi skolēniem šovasar nenotiks
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) organizētie skolēnu nodarbinātības pasākumi šovasar nenotiks, aģentūra LETA uzzināja NVA.

Šādu lēmumu NVA pieņēmusi, ņemot vērā aktuālo situāciju darba tirgū un izmaiņas izglītības iestāžu mācību procesā, ko ietekmējuši pasākumi Covid-19 izplatības ierobežošanai.

NVA kopā ar Labklājības ministriju pārskata visus NVA pakalpojumus un pasākumus, lai pielāgotu tos aktuālajai situācijai darba tirgū un sniegtu atbalstu pēc iespējas lielākam klientu skaitam, kurus ir skāruši vai skars šī brīža nelabvēlīgie apstākļi darba tirgū, teikts aģentūras paziņojumā.

Skolēnu nodarbinātības pasākumu vasaras brīvlaikā NVA organizēja kopš 2004.gada, taču 2009.gadā saistībā ar budžeta optimizāciju pasaules ekonomiskās krīzes iespaidā pasākums tika uz pieciem gadiem iesaldēts. Iespēja ar NVA atbalstu vasaras brīvlaikā strādāt skolēniem atkal tika piedāvāta no 2014.gada vasaras.

NVA pauž cerību, ka nodarbinātības pasākumu skolēniem tā varēs īstenot nākamā gada vasarā.

LETA jau ziņoja, ka vairākas pašvaldības, piemēram, Liepāja un Sigulda, pašvaldības budžetā ir paredzējušas finansējumu skolēnu nodarbinātības pasākumiem vasarā.

0 Komentāru