Nu tad beidzot! Google Maps izlabojuši dīvaino Ventas upes nosaukumu

Komentāri

Vēl šā gada sākumā tīmekļa vietnē Google Maps rādījās, ka Kuldīgai un Kurzemei vietā, kur jābūt Ventai, cauri tek mistiska upe ar nosaukumu Vedakste.

Arī vietējie iedzīvotāji, ko toreiz uzrunāja Bez Tabu, bija visai lielā neizpratnē par šādu pārpratumu un neslēpa savu pārsteigumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pa šo laiku Google Maps gan ir ņēmuši vērā vietējo iedzīvotāju sašutumu un nomainījuši ūdenstilpes nosaukumu uz tādu pašu, kāds tas ir bijis gadsimtiem ilgi.

Skaties foto:

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl