Komentāri

Jaunākie dati liecina, ka noziedzības līmenis valstī ir būtiski samazinājies, apliecina ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.

Sarunā ar LNT rīta raidījumu 900 sekundes Kalnmeiers norādīja, ka samazinājums jūtams visās noziegumu grupās. Jaunākie dati par noziedzīgajiem nodarījumiem liecina, ka noziedzības līmenis ir samazinājies par 2,57% un tas ģenerālprokurora skatījumā ir daudz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komentējot šo situāciju, ģenerālprokurors atzina, ka šogad reģistrēts par 530 noziegumiem mazāk nekā pērn šajā laika posmā. Tas samazina slodzi policijas darbiniekiem, kas ir pozitīvi.

Tajā pašā laikā Kalnmeiers atzina, ka arvien ir jūtams būtisks kadru trūkums tiesībsargājošajās institūcijās ar izmeklētājiem un citiem speciālistiem.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl