1 komentārs
Novembrī Rīgā sāktas jau 256 administratīvās pārkāpuma lietas par nenotīrītām ietvēm un jumtiem
FOTO: LETA ()

Novembrī Rīgas domes Administratīvā inspekcija ir noformējusi aptuveni 350 apskates protokolus par nenotīrītām ietvēm un jumtiem, bet Rīgas Pašvaldības policija sākusi 256 administratīvā pārkāpuma lietas, no tām 124 lietas uzsāktas par nenotīrītām gājēju ietvēm, bet 132 par nenotīrītiem namu jumtiem. Kā noskaidroja TV3 ziņas, šonedēļ vairums protokoli tika noformēti tieši par nenotīrītiem jumtiem.

Ietvju un jumtu tīrību Rīgā uzrauga divas institūcijas – Rīgas domes Administratīvā inspekcija, kas veic apsekošanu ikdienā, un Rīgas pašvaldības policija, kas dodas uz izsaukumiem, kur ir noticis kāds negadījums.

Pagājušajā nedēļā vien inspekcija noformēja aptuveni 270 protokolus, bet kopumā šajā ziemas sezonā noformēti jau aptuveni 350 apskates protokoli. Pagājušā nedēļā visvairāk protokoli esot noformēti par nenotīrītām ietvēm, bet tikai trešdaļa bijusi par nenotīrītiem jumtiem, savukārt šonedēļ vairāk protokoli tiek noformēti par nenotīrītiem jumtiem.

Vispirms ēkas īpašniekam tiek izteikts brīdinājums, ja tas tiek ignorēts, tad var sekot sods.

Foto no 4. novembra, kad Rīga nonāca sniega varā!

Reportāža no Rīgas ielām TV3 ziņās plkst. 19:00!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl