“Novatours” martā atsāks ceļojumus no Latvijas uz Tenerifes kūrortiem

0 Komentāru
“Novatours” martā atsāks ceļojumus no Latvijas uz Tenerifes kūrortiem

Tūroperators “Novaturas”, kura paspārnē atrodas Latvijā esošs meitas uzņēmums “Novatours”, līdz ar koronavīrusa ierobežojumu ārvalstīs mazināšanos februārī atsāks ceļojumus uz Ēģipti un Kanāriju salu Tenerifi, informēja kompānijas pārstāvji.

Ceļojumu atsākšana ir bijis rūpīgi izsvērts, pārdomāts un atbildīgs lēmums, kas balstīts uz iesaistīto valstu atbildīgo iestāžu lēmumiem, noteikumiem un rekomendācijām, kā arī esot nemitīgā saziņā ar ārvalstu partneriem, jo klientu drošība uzņēmuma grupai vienmēr ir bijusi pirmajā vietā, uzsver uzņēmumā.

Pirmie ceļojumi Baltijas ceļotājiem jau februāra mēnesī tiek piedāvāti no Igaunijas un Lietuvas uz Ēģiptes kūrortiem Hurgadā un Šarm eš Šeihā un Kanāriju salu Tenerifi. No Latvijas pirmais ceļojums plānots 5. martā uz Kanāriju salas – Tenerifes – kūrortiem.

Uzņēmuma tuvākos plānos ierindojas pavasarī piedāvāt ceļojumus arī uz Apvienoto Arābu Emirātu kūrortiem Dubaijā un uz Maldīvu salām.

Tūroperatora “Novatours” komunikācijas konsultante Ieva Sala

“Ceļotāji, kas jau atgriezušies no ārvalstu braucieniem, ir apliecinājuši, ka par drošību galamērķos tiek gādāts augstā līmenī. Tie arī nav pārlieku drastiski un mierpilnu atpūtu traucējoši vai ierobežojoši. Nepacietīgākie atpūtas karotāji saulainajos galamērķos īpaši ir novērtējuši salīdzinošo tukšumu tūristu iecienītākajās vietās, pludmalēs un kūrortos – nekur nav manāmi pūļi, ir viegli ievērot distanci un atpūta ir patiesi mierpilna, bez satraukumiem par iespēju novietot auto vēlamā stāvvietā vai galdiņu pieejamību restorānos.”

Tūroperators aicina nebūt pārgalvīgiem ne ceļotājiem, ne ceļojumu organizatoriem, atgādinot, cik svarīgi ikvienam ievērot drošību un respektēt valstu atbildīgo iestāžu norādījumus, ieteikumus, kā arī domāt ilgtermiņā – lēni, pārdomāti un pakāpeniski sperot soli pēc soļa.

“Novatours” ir vadošais tūroperators Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Tūroperators organizē brīvdienu un ekskursiju braucienus ar čarterlidojumiem.

0 Komentāru