“Novatours” atsāk ceļojumus uz Tenerifi; pirmais reiss pilnībā izpārdots

31 komentārs
“Novatours” atsāk ceļojumus uz Tenerifi; pirmais reiss pilnībā izpārdots
TŪRISMA OPERATORS "ANTARIO"

Mazinoties koronavīrusa ierobežojumiem ārvalstīs, tūroperators ”Novatours” 5. martā atsāk ceļojumus uz Kanāriju salu Tenerifi, portālu Skaties.lv informē ”Novatours” komunikācijas konsultante Ieva Sala.

“Pirmais lidojums uz Tenerifi acumirklī guva atsaucību, kas apliecina Latvijas ceļotāju ilgas pēc ārvalstu ceļojumiem. Reiss ir pilnībā izpārdots,” informē Sala.

Savukārt ”Novatours” vadītājs Leonīds Močeņovs norāda: ”Esot saziņā ar klientiem, saprotam, ka ieilgusī ceļojumu pauze nebūt nav mazinājusi ceļotāju vēlmi doties baudīt atpūtu uz ārvalstīm. Interese arvien pieaug, klienti ir gatavi pielāgoties striktajiem drošības noteikumiem, lai pēc Latvijas garās ziemas varētu baudīt vasarīgas saules mieru.”

Ceļojumu atsākšana ir bijis rūpīgi izsvērts, pārdomāts un atbildīgs lēmums, kas balstīts uz iesaistīto valstu atbildīgo iestāžu lēmumiem, noteikumiem un rekomendācijām, kā arī esot nemitīgā saziņā ar ārvalstu partneriem, jo klientu drošība uzņēmumam vienmēr ir bijusi pirmajā vietā.

Tenerife kā pirmais atjaunotais galamērķis izvēlēta tās vīrusa drošības situācijas dēļ – saslimstības līmenis ir zems, un gan no valsts puses, gan salas pašvaldības, gan tūrisma pakalpojumu sniedzēju puses tiek rūpīgi sekots līdzi, lai situācija mainītos tikai vīrusa izplatības samazināšanās virzienā.

Močeņovs norāda, ka pārdomātai ceļošanai šobrīd ir labvēlīgi apstākļi, ierobežojumus ceļojumu organizēšanai no valsts puses nesaskata un uzņēmums plāno turpināt ceļojumu organizēšanu.

Lasi vēl: