Notiks vienotais iestājpārbaudījums matemātikā Rīgas valsts ģimnāziju 10.klasēs

0 Komentāru
Notiks vienotais iestājpārbaudījums matemātikā Rīgas valsts ģimnāziju 10.klasēs
EVIJA TRIFANOVA, LETA

Sestdien, 29.maijā, notiks vienotais iestājpārbaudījums matemātikā, lai iestātos Rīgas valsts ģimnāziju 10.klasēs, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

Ja kādam no iestājpārbaudījumam reģistrētajiem jauniešiem būs pozitīvs Covid-19 tests vai noteikts kontaktpersonas statuss, iestājpārbaudījumu varēs kārtot 16.jūnijā.

8.jūnijā notiks vienotais iestājpārbaudījums matemātikā, lai iestātos Rīgas valsts ģimnāziju 7.klasē. Atkārtotais iestājpārbaudījums paredzēts 22.jūnijā.

Savukārt 10.jūnijā notiks kombinēts vienots iestājpārbaudījums matemātikā un svešvalodā, lai iestātos kādā no Rīgas vidusskolām, kuras kā uzņemšanas kritēriju noteikušas iestājpārbaudījumu. Atkārtotais iestājpārbaudījums tiem, kuri būs saslimuši ar Covid-19, vai atzīti par kontaktpersonām, paredzēts 30.jūnijā.

Vienoti iestājpārbaudījumi Rīgas valsts ģimnāziju 7. vai 10.klasē, kā arī galvaspilsētas vidusskolu 10.klasēs, tiek rīkoti, lai ievērotu skolēnu intereses, nodrošinātu vienlīdzīgu iespēju visiem, kā arī šobrīd spēkā esošās epidemioloģiskās prasības.

Ar vienotā iestājpārbaudījuma rezultātu varēs piedalīties konkursā, uzņemšanai tajā Rīgas pašvaldības izglītības iestādē, kuru skolēns būs izvēlējies kā savu nākamo skolu.

0 Komentāru