Notiks “Latvijas Gada auto testa dienā Molā” ar moto paraugdemonstrējumiem

0 Komentāru
Notiks “Latvijas Gada auto testa dienā Molā” ar moto paraugdemonstrējumiem

Sestdien, 4. septembrī, pie tirdzniecības centra “Mols” norisināsies “Latvijas Gada auto testa diena Molā”, kurā cita starpā varēs skatīt jaunākos automobiļus Latvijā, informēja pasākuma rīkotāju pārstāvji.

Pasākums notiks no plkst. 11.00 līdz plkst. 18.00 un tajā varēs iegūt jaunas zināšanas satiksmes drošībai, skatīt jaunākos automobiļus Latvijā un vērot moto triku paraugdemonstrējumus.

Speciāli uz pasākumu ieradās motosportisti Šarūns Kezis, kas ir pasaules Ginesa rekorda īpašnieks, veicot visvairāk “saulītes” uz motocikla aizmugurējā riteņa 60 sekundēs, kā arī un Nerijus Malinausks no Lietuvas. Paraugdemonstrējumi notiks plkst. 13.00 un 14.15.

Una Tukiša, tirdzniecības centra “Mols” vadītāja

“Sadarbībā ar konkursa “Latvijas Gada auto” rīkotājiem šogad turpinām pirms astoņiem gadiem aizsākto jaunāko automobiļu parādi, kas šo gadu laikā ir kļuvis par aizraujošu un gaidītu pasākumu. Tirdzniecības centrs “Mols” kā autobraucējiem īpaši draudzīgs tirdzniecības centrs ir gandarīts par šādu “Latvijas Gada auto” izvēli rīkot šādu automobiļu testa dienu tieši pie mums. Turklāt, turpinot tradīciju, novembrī pircēji tirdzniecības centrā kā katru gadu varēs piedalīties balsojumā “Latvijas Gada auto 2022 Tautas simpātija”.”

Testa braucieniem būs pieejami jaunākie auto modeļi Latvijā. Lai veiktu braucienu ir nepieciešams uzrādīt derīgu apliecību un pierakstīties uz testa braucienu konkrētam automobilim noteiktā laikā, tādējādi nebūs jāstāv rindā.

“Organizējot pasākumu pie tirdzniecības centra Mols, mēs vēlamies pievērst potenciālo jauno auto pircēju uzmanību jauna auto iegādes cenai un auto uzturēšanas izmaksām. Šāda konkurējošu auto salīdzināšana vienā dienā ļauj labāk saprast, kāpēc viens auto var būt divreiz, vai pat trīsreiz dārgāks, kā arī izvērtēt vai tiešām par to ir vērts maksāt attiecīgo summu,” stāsta pasākuma un konkursa “Latvijas Gada auto” organizators Māris Ozoliņš.

Savukārt zināšanās par drošas braukšanas principiem dienas garumā dalīsies autožurnālists, “Latvijas Gada auto 2022” žūrijas priekšsēdētājs Atis Jansons.

Klātesošajiem būs arī iespēja piedalīties veiklības braucienā speciāli sagatavotā trasē ar “Suzuki Swift”. Braucējs, kurš trasi pieveiks visātrāk, iegūs “Suzuki Swift” ar pilnu degvielas bāku uz nedēļas nogali.

Par noskaņu pasākumā rūpēsies DJ Carlo un saksofonists Raivo Stašāns. Pasākumu vadīs konkursa “Latvijas Gada auto 2022” žūrijas biedrs Normunds Avotiņš.

“Latvijas Gada auto testa diena Molā” savu dalību apstiprinājuši – “Alfa Romeo Stelvio Q – statisks”, “Citroën C3 Aircross”, “Citroën C4”, “Citroën C4” elektroauto – statisks, “Cupra Formentor”, “Fiat 500e” elektroauto, “Ford Puma” – statisks, “Jeep Compass” – Latvijas pirmizrāde, statisks, “Jeep Gladiator”, “Jeep Wrangler”, “Mazda MX-30” elektroauto – statisks, “Nissan Qashqai”, “Opel Mokka”, “Peugeot 3008 Hybrid4” un “Peugeot 508 PSE” – statisks, “Subaru Outback”, “Škoda Enyaq iV”, “Škoda Kodiaq” un jaunais “Toyota RAV4 Plug-In”.

Pasākuma rīkotāji atgādina, ka ieeja pasākumā ir bez maksas, taču apmeklētāji aicināti ar izpratni izturēties pret ierobežojumiem, kurus nosaka Ministru kabineta (MK) noteikumi Nr:360, proti, šogad apmeklēt norobežoto pasākuma teritoriju varēs tikai ar derīgiem ES Covid-19 sertifikātiem. MK noteikumi neļauj apmeklēt pasākumu, skaidro pasākuma rīkotāji.
0 Komentāru