5 komentāri

18. novembra svētku rīts šodien sākās ar ekumēnisko dievkalpojumu Rīgas Domā. Dievkalpojumā izskanēja arī vērtējums par šā brīža stāvokli Latvijā un pasaulē. Romas katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs uzsvēra, ka pēdējo laiku notikumi pierāda, ka politiskā elite ir attālinājusies no vienkāršās tautas.

Zbigņevs Stankevičs, Romas katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps:

Raugoties uz Latvijas situāciju starptautiskā kontekstā, jāatzīmē, ka Rietumu pasaules medijos un politiķu aprindās valdošais apjukums pēc Brexit un Trampa ievēlēšanas par prezidentu apliecina, cik ļoti politiskās elites ir attālinājušās no vienkāršās tautas. Pēdējā gada notikumi parāda, ka šīs aprindas riņķo pa savām orbītām un neizprot lielākās sabiedrības daļas vajadzības.

Publiskajā dievkalpojumā piedalījās Latvijas galveno kristīgo konfesiju pārstāvji, to apmeklēja arī valsts augstākās amatpersonas.

TOP komentāri

 • Mareks
  +1 +1 0

  Mareks

  Cik žēl ka šodien tas viss ir tik samākslots un sintētisks. Valstī nav vairs patriotisma, neatkarības, brīvības un nākotnes. Tie karaviri kas vēl palika armijā dienēt tas ir tikai algas dēļ ne patriotisma. Atkarīgi esam no ASV, Eiropas un NATO. Brīvi varam izzagt valsts budžetu un kāda nākotne ja nav šodienas.
 • Voldis
  +1 +1 0

  Voldis

  Tad ta atklājums! Politologi un žurnālisti par to runā jau sen. Arī politiķi pirms katrām vēlēšanām. Un baznīcai jāievēro Satversmes 99. pants!
 • ak
  +1 +1 0

  ak

  un aizgaaja taalaak greekot ...ko liidz si skaistaa LUGSNA ,ja vara nemainaas ,bet nu jau ap kakalu sallites ar aizsargziimeem ,liek ,...neliidzees !!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl