Komentāri
Noteikts datums, kad svinēt kalendārā neierakstīto kaķu vārda dienas!
Foto: NicePlace

Kaķiem veltītā kalendāra dizains nupat ir izkristalizējies. “Tagad vien darīšanas vaina: naski jāliek kopā mēnesis pēc mēneša, un tad drukas process un – gatavs!” informē Latvijā pirmā kaķu kalendāra izgatavotāji Niceplace.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja – papīrlietu un suvenīru ražotāji Nice Place iecerējuši izveidot īpašu kalendāru, kurā būtu apkopoti mūsu četrkājaino mīluļu – kaķu – vārdi. Latvijas iedzīvotāji tika  aicināti iesniegt sev zināmo minku vārdus! Kaķu mīļu aktivitāte bija pārsteidzoši liela – savu mīluļu vārdus iedzīvotāji rakstīja gan Niceplace Facebook lapā, gan arī portālā Skaties.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Kaķi, kaķi, kaķi

“Pēc garākām pārdomām nolēmām tomēr žēlīgi kalendārā atstāt arī cilvēku vārda dienas, bet, protams, galvenā loma ir atvēlēta “astes zvaigznēm”,” informē Niceplace pārstāvji.

Savukārt 1. marts kā īsti pavasarīgi-kaķisku datums ir pasludināts arī par kalendārā neierakstīto kaķu vārdu svinamdienu.

Kalendāru novembra sākumā varēs iegādāties grāmatu un kultūrpreču mājā Niceplace Mansards un niceplace.lv

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl