“Noteikti iešu!” – lielākā daļa iedzīvotāju apņēmušies ietekmēt vēlēšanu rezultātu

2 komentāri

Viens no būtiskākajiem jautājumiem saistībā ar šīm vēlēšanām ir, vai cilvēki vispār ir ieinteresēti doties un ietekmēt rezultātus, balsojot.

LNT veiktā aptauja liecina – liela daļa iedzīvotāju vēlēšanās plāno piedalīsies, taču izvēlēties par ko balsot ir grūti. Vienlaikus aptaujātie pilsoņi atzīst, ka vēlēšanās noteikti jāpiedalās.

”Noteikti iešu!” – šādi atbildējuši lielākā daļa aptaujāto iedzīvotāju, taču netrūka arī tādu, kuri vēlēšanās neplāno piedalīties

Video!

TOP komentāri

  • Janis Janis Janis
    0 0 0

    Janis Janis Janis

    par SC un Krievu Ušakovu jau ir nobalsojusi 0,1% ta stasta MVS, Ušak savaci savas pekeles un dodies uz savu vienoto krieviju, ak ja panemi savejos lidzi ari.
  • Вероника Жавнеровича

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl