3 komentāri
Noslēdzošajā raidījumā Suns meklē mājas dzīvniekiem saziedo 19 444 eiro
Foto: TV3 publicitātes foto

Šovakar, 6. decembrī, TV3 bija skatāms Suns meklē mājas noslēdzošais raidījums, kurā dzīvnieku eksperti, patversmju darbinieki un adoptēto suņu saimnieki dalījās iespaidos un padomos par patversmes dzīvniekiem. Raidījuma laikā, zvanot pa tālruņa numuru, bija iespēja ziedot dzīvnieku patversmēm, un viena vakara laikā tika saziedoti 19 444 eiro!

Kā norādīja raidījuma vadītāji, tad visa raidījuma cikla laikā cilvēki ir saziedojuši nedaudz vairāk kā 36 000 eiro, kas ir lielisks rezultāts. Saziedotie līdzekļi tiks izlietoti ne tikai dzīvnieku uzturēšanai un to veselības aprūpei, bet arī jaunu voljēru būvniecībai, kā arī esošo labiekārtošanai, jo tuvojas ziema un dzīvniekiem nepieciešams siltums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidījuma gaitā bija iespēja ieskatīties Latvijas dzīvnieku patversmēs un izprast to, kāpēc sociālā kampaņa Suns meklē mājas bija nepieciešama. Proti, šajā rudenī TV3 ēterā pirmo reizi bija ieraugāms jauns raidījums Suns meklē mājas, ar kura starpniecību tika izgaismota Latvijā aktuāla problēma – Rīgas pilsēta apmaksā un nodrošina ikviena pamesta vai noklīduša dzīvnieka uzturēšanu patversmē 14 dienas, kas paskrien ļoti ātri, bet daudziem no patversmes iemītniekiem ar saimnieku atrašanu nepaveicas. Tāpat arī bija iespēja novērtēt veiksmīgo rezultātu – sirsnīgos un laimīgos suņu un ģimeņu stāstus, kā arī uzzināt, kā šobrīd ķepaiņiem un astaiņiem klājas. Runājot par šo problēmu, raidījumu laikā ir atrastas mājas un saimnieki 17 draudzīgiem un mīļiem suņiem.

Skaties.lv vēl vēstīs, kā klājas pieņemtajiem suņiem un viņu saimniekiem, kā arī stāstīs par tiem, kas vēl meklē mājas!

Arī daudz TV skatītāji pauda prieku par raidījumā paveikto. Lūk, daži komentāri no sociālā tīkla Twitter:

Šajā fotogalerijā apskatāmi raidījuma Suns meklē mājas dalībnieki, kas vēl arvien meklē savas mājas! Ja vēlies kādu no šiem suņiem pieņemt savās mājās vai ziedot – apskati Skaties.lv sadaļu Suns meklē mājas.

TOP komentāri

 • rita
  0 0 0

  rita

  Iespraustu.liktu sodus lielus par to ka izmeti suni no majas.un visus klainojosus dziv.aizsutit uz citiem medibu laukiem.kadi tie klainojosi kakji izskatas ar izpuvusam acim.
 • rita
  0 0 0

  rita

  Skatijos visus tos raidijumus.naudu neziedoju.man skiet kautka pardaudz savairojusas tas patversmes,jo vairak bus patversmes,jo vairak bus pamesto dzivnieku.man nezkapec skiet ka ta patversmes padarisana tads fars vien ir.kapec nevar to naudu kuru saziedo izmantot,piem tam.ka stingrak kontroletu tos cilv.kuriem dzivnieki majas.piespiedu karta cipus
 • marta
  0 0 0

  marta

  sodien 07.12.2014.es domaju ka suni atradis sev majas. ta suniem bus ka ziemassvetku davana.ziedojietsunisiem kam nav maju.zvans maksa euro 1.42.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl