Noskaidroti tie, ar kuriem varam lepoties!

3 komentāri
Noskaidroti tie, ar kuriem varam lepoties!
Foto: Publicitātes foto

26. decembra vakarā, jau vienpadsmito reizi ceremonijā Latvijas lepnums tika godināti tie mūsu līdzcilvēki, par kuru pašaizliedzību, sirsnīgumu, altruismu un sirds siltumu, varam būt patiesi lepni.

Apzinoties, ka nu ar katru jaunu rītu saule gaismu nesīs arvien agrāk, otrajos Ziemassvētkos, šovakar, 26.decembrī  notika apbalvošanas ceremonija Latvijas Lepnums, kuras gaitā skatītāji varēja iepazīt desmit pašaizliedzīgus un apņēmīgus Latvijas Lepnumus, kas kādam ir nesavtīgi palīdzējuši, stāvējuši blakus nelaimē, devuši cerību vai piepildījuši klusu sapni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas Lepnums ceremoniju vadīja TV3 Ziņu vadītājs Arnis Krauze, bet īpašās balvas godājamām personībām pasniegs kultūras darbinieki, sportisti un citi, kas ir nesuši Latvijas vārdu pasaulē.

Latvijas lepnuma balva tika pasniegta desmit nominācijās.

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm –  šajā nominācijā Latvijas lepnums ir Mārtiņš Oliņš, kurš kopš 16 gadu vecuma pārvietojas ratiņkrēslā, taču tas netraucē viņu iedvesmot citus.

Labā sirds  – šajā nominācijā Latvijas lepnums ir Anete Asare, kas palīdz un glābj nelaimē nonākušus putnus.

Drosme un vīrišķība – šajā nominācijā Latvijas lepnums ir.. viņi pat ir divi Lepnumi – Kaspars Garsils un Ainars Bormeistars. Pateicoties abu vīriešu vēsajam prātam, drosmei un apķērībai tika glābtas divu jauniešu dzīvības, kas bija iekļuvuši avārijā.

Sargeņģeli – šajā nominācijā Latvijas lepnums ir Borjaginu ģimene. Jolanta Borjagina nevarēja atteikt māmiņas mīlestību kādam pamestam puisēnam.

Glābējs  – šajā nominācijā Latvijas lepnums ir Jēkabs Kalmanis, kurš izglāba savu slīkstošo skolasbiedru.

No sirds uz sirdi  – šajā nominācijā Latvijas lepnums ir Amanda Grase Kotļeva, kas palīdz daudzbērnu ģimenēm Latvijas laukos. Viņa spējusi palīdzēt vairāk nekā 50 ģimenēm.

Skolotājs  – šajā nominācijā Latvijas lepnums ir matemātiķis Juris Škuškovniks, kurš kopā ar sievu palīdz talantīgiem skolu jauniešiem sagatavoties dažāda mēroga matemātikas olimpiādēs.

Cilvēks cilvēkam  – šajā nominācijā Latvijas lepnums ir Ilga Vanuška, kas maznodrošinātajiem gulbenes iedzīvotājiem katru dienu vāra zupu.

Mecenāts šajā nominācijā Latvijas lepnums ir Aivars Millers, kas gadiem nesavtīgi palīdz savam dzimtajam pagastam – Skrīveriem.

Ar Latvijas lepnuma stāstiem šogad iepazinās žūrijas dalībnieki  aktrise Zane Daudziņa, rakstniece Nora Ikstena, fonda Ziedot vadītāja Rūta Dimanta, TV3 ģenerāldirektore Baiba Zūzena, nominācijas Mecenāts ieguvējs 2013. gadā – uzņēmējs Daumants Pfafrods, mūziķis Jānis Holšteins-Upmanis (pazīstams arī kā Goran Gora) un laikraksta Diena galvenais redaktors Gatis Madžiņš.

Latvijas lepnuma skatītāji sociālajā tīklā Twitter neslēpa, cik emocionāli un pozitīvi pielādēta bija šī Latvijas lepnuma ceremonija.

TOP komentāri

 • .....
  0 0 0

  .....

  Ilga Vanuška neaudzina piecus bērnus, bet baro trūcīgos zupas virtuvē.
 • Frenks
  0 0 0

  Frenks

  Vienīgais , kas šo balvu nebija pelnījis ir Mārtiņš Oliņš .Viņš nav nevienam palīdzējis , ne kādu izglābis no nelaimes .Pie tā , ka tagad jāsēž ratiņkrēslā - pats ir vainīgs .Ne viens nelika pa kāpām drāzties velna ātrumā un lauzt kaklu . Viņš jau ir peln;ijis vēl soda naudu par kāpu izbraukāšanu ar moci ! Interesanti , kas viņu izvirzīja Latvijas Lepnums balvai ? Īsti nevarēja saprast , vai sieva , vai māte .Viņa vietu bija neapšaubāmi pelnījuš mecenāti -Teterovu pāris !
  5
 • Inga
  0 0 0

  Inga

  Mēs patiesi lepojamies ar šiem cilvēkiem, tāpēc pēc iespējas ātrāk būtu jāizlabo rakstā pieļautās kļūdas ,lai ar savu paviršību neradītu pretēju viedokli

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl