Noskaidroti “PIRMS un PĒC” laimīgo suņu konkursa uzvarētāji!

Komentāri
Noskaidroti “PIRMS un PĒC” laimīgo suņu konkursa uzvarētāji!

Noslēdzies Skaties.lv konkurss par laimīgajiem suņiem – tiem, kuru dzīves piedzīvoja pozitīvu pavērsienu pēc tam, kad viņus savā aprūpē paņēma tagadējie saimnieki. Pirms mēneša aicinājām iesūtīt PIRMS un PĒC fotogrāfijas, par kurām varēja balsot lasītāji. Tagad ir noskaidroti šī konkursa uzvarētāji!

Proti, Skaties.lv balsojumā uzvarējis ir Viktorijas mīlulis Risjka! “Mans mazais rudais laimes kamols! :) Nebija šaubu, ka jādod vārdu “Lūsēns” jeb krieviski – Risj! (Рысь)” – tā par savu mīluli stāsta saimniece.

Laimīgais Risjka:

Savukārt otra balva pienākas Skaties.lv redakcijas simpātiju balvu ieguvušajam Džekam! Redakcijai bija grūti izvēlēties starp daudzajiem četrkājiem, taču jo īpaši mūs aizkustināja apraksts, ko Džeka saimnieks Laura pievienoja mīlulim: “Džeku vēlējās nošpricēt. Lai arī Džeks bija bailīgs, tas ātri izmainījās. Kopš iekāpšanas mašīnā uz jaunajām mājām, viņš nav beidzis smaidīt. :)”

Laimīgais Džeks:

Ar konkursa uzvarētājiem jau ir sazinājusies Skaties.lv redakcija, un uzvarētāji saņems bagātīgu balvu grozu no “DinoZoo”!

Aplūko visus laimīgos suņus, kas piedalījās konkursā!

Lasi vēl