Komentāri
Noskaidroti “PIRMS un PĒC” laimīgo suņu konkursa uzvarētāji!

Noslēdzies Skaties.lv konkurss par laimīgajiem suņiem – tiem, kuru dzīves piedzīvoja pozitīvu pavērsienu pēc tam, kad viņus savā aprūpē paņēma tagadējie saimnieki. Pirms mēneša aicinājām iesūtīt PIRMS un PĒC fotogrāfijas, par kurām varēja balsot lasītāji. Tagad ir noskaidroti šī konkursa uzvarētāji!

Proti, Skaties.lv balsojumā uzvarējis ir Viktorijas mīlulis Risjka! “Mans mazais rudais laimes kamols! :) Nebija šaubu, ka jādod vārdu “Lūsēns” jeb krieviski – Risj! (Рысь)” – tā par savu mīluli stāsta saimniece.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Laimīgais Risjka:

Savukārt otra balva pienākas Skaties.lv redakcijas simpātiju balvu ieguvušajam Džekam! Redakcijai bija grūti izvēlēties starp daudzajiem četrkājiem, taču jo īpaši mūs aizkustināja apraksts, ko Džeka saimnieks Laura pievienoja mīlulim: “Džeku vēlējās nošpricēt. Lai arī Džeks bija bailīgs, tas ātri izmainījās. Kopš iekāpšanas mašīnā uz jaunajām mājām, viņš nav beidzis smaidīt. :)”

Laimīgais Džeks:

Ar konkursa uzvarētājiem jau ir sazinājusies Skaties.lv redakcija, un uzvarētāji saņems bagātīgu balvu grozu no “DinoZoo”!

Aplūko visus laimīgos suņus, kas piedalījās konkursā!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl