Komentāri
Noskaidroti “PIRMS un PĒC” laimīgo suņu konkursa uzvarētāji!

Noslēdzies Skaties.lv konkurss par laimīgajiem suņiem – tiem, kuru dzīves piedzīvoja pozitīvu pavērsienu pēc tam, kad viņus savā aprūpē paņēma tagadējie saimnieki. Pirms mēneša aicinājām iesūtīt PIRMS un PĒC fotogrāfijas, par kurām varēja balsot lasītāji. Tagad ir noskaidroti šī konkursa uzvarētāji!

Proti, Skaties.lv balsojumā uzvarējis ir Viktorijas mīlulis Risjka! “Mans mazais rudais laimes kamols! :) Nebija šaubu, ka jādod vārdu “Lūsēns” jeb krieviski – Risj! (Рысь)” – tā par savu mīluli stāsta saimniece.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Laimīgais Risjka:

Savukārt otra balva pienākas Skaties.lv redakcijas simpātiju balvu ieguvušajam Džekam! Redakcijai bija grūti izvēlēties starp daudzajiem četrkājiem, taču jo īpaši mūs aizkustināja apraksts, ko Džeka saimnieks Laura pievienoja mīlulim: “Džeku vēlējās nošpricēt. Lai arī Džeks bija bailīgs, tas ātri izmainījās. Kopš iekāpšanas mašīnā uz jaunajām mājām, viņš nav beidzis smaidīt. :)”

Laimīgais Džeks:

Ar konkursa uzvarētājiem jau ir sazinājusies Skaties.lv redakcija, un uzvarētāji saņems bagātīgu balvu grozu no “DinoZoo”!

Aplūko visus laimīgos suņus, kas piedalījās konkursā!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl